Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok, a barátom...

Timii. kérdése:

Még szűz vagyok, a barátom is, csak pettingelünk. Kivertem neki zsepibe, kiment eldobni, aztán felnyúlt nekem. Lehetek terhes? Mert lehet hogy hozzáért "ahhoz" is, ami a zsepiben volt.14/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 21:49
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
nem lehetsz az...de azért egy terhességi tesztet megcsinálhatnál ...
2010. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
most hátha tanultál belőle hogy ha hozzá nyulsz még ha nem ismegy el, mindig mosson kezet mielőtt hozzád nyul. a levegőn elpusztulnak egy idő után, de ha vízzel érintkezik azonnal.
2010. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, hála istennek tegnap megjött.
2010. júl. 10. 23:24
 24/24 anonim válasza:
Nem akarok senkit sem bántani, de már unom ezeket a kérdéseket. Egy nap körülbelül 1001 ehhez hasonló kérést olvastam és nem bírtam már. Felkerestem egy nőgyógyászt és remélem kielégítő választ tudok nektek adni. Azt mondta, hogy semennyi esélyed sincs hogy terhes legyél. Ha valóban volt spermium az ujján a levegőn elpusztulnak. És ha mégsem pusztultak el mert nem telt el annyi idő, akkor is kizárt, mert ahhoz hogy babád legyen kell az a kilövellés amit csak akkor tudtok elérni, ha közösültök. Magától nem másznak fel a spermák a petesejthez. Szóval nyugi. És legközelebb nem kell megijedni ha ilyen van. Egyszerűbb elmenni egy orvoshoz vagy megbeszélni anyukáddal. Lehet ők értelmesebb válaszokat adnak mint akik itt válaszolnak. :)
2012. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!