Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon kivel veszítsem el?

Vajon kivel veszítsem el?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.

Nekem 17 cm a péniszem, és az lenne a kérdésem lényege, hogy szűzzel veszítsem-e el a szüzességem vagy egy tapasztalt lánnyal, mert példálul ha szűzzel veszíteném el, az nekem nem lenne élmény ugye... De mondjuk ha meg tapasztalttal mennék ágyba azelőtt talán beégnék tapasztalatlanságom miatt... Légyszi csak komoly válaszokat!


2010. jún. 21. 21:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%

velem!!

Jani 47/F

2010. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

rohadtul szeretheted a barátnődet akkor.

az ilyen férgek mit keresnek a világban könyörgöm?

2010. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

De ugyan mit is várunk el egy 15 évestől...???


Baz*meg ha neked megéri, hogy kib*ssz a csajoddal án legyen, de ne feledd!:(bocs nem tudok idézni, de ez az értelme:)

A 2ből 1 test és 1 LÉLEK lesz és csak erővel lehet őket szétválasztani.


Képzeld el!:

2 papírlap összeforr. Azt azután nincs joga senkinek széttépni. És bármennyire is ,,csak egyéjszakás kaland" , annak nyoma fog maradni! Ragassz össze, majd tépj szét 2 papírlapot! Meglátod, mi fog törénni veled! Lehet, hogy megpróbálod elhessegetni, de a lelked mélyén nyomot hagy! Ilyen rongyos papírt akarsz aztán a barátnődnek is, majd pedig később a feleségednek adni?

Nem vok pap, sem hittérítő. Csak 1 átlagos 17/F vok, sima nyelvi gimnáziumba járok, de ezt ne csináld! Vagy szakíts a csajoddal és úgy, vagy veszísd el vele!

2010. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocss az íráshibáért... : ,,ám legyen"
2010. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

23:26

végre egy normális ember :)

gratula tesó :)

2010. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ha figyelsz rá,teljesen mind1,h 11 cm-es v 17 cm-es a farkad.am meg ne légy önző mert ez a szöveg h én úgy nem élvezem eléggé arra utal már bocs
2010. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

te idióta, tényleg azt hiszed h olyan nagy cucc, h 17 centised van?! én 20 centissel veszítettem el, és olyan baromi hihetetlen gyötrelmes volt, h azóta is a gazdijával vagyok, már 4. éve! és ő is szűz volt. na erre varrjál gombot! -.-" te most kajak ürügyet keresel már előre, h miért is csalhatnád meg.

22L

2010. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
mér ne lenne élmény. csak verd az arcára
2010. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Ha nem te okozol neki fájdalmat akkor majd megteszi más:D nemtökmind1 hogy teveszed el neki vagy nem?!

Végülis 1 év után szerintem nyugodtan lefeküdhetsz vele..sőt az se biztos hogy fáájni fog neki..:)

Ugyhogy hajrá :)

2010. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt 23:43!

Hát de igazam van, nem???


23:26-voltam

2010. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!