Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon kivel veszítsem el?

Vajon kivel veszítsem el?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.

Nekem 17 cm a péniszem, és az lenne a kérdésem lényege, hogy szűzzel veszítsem-e el a szüzességem vagy egy tapasztalt lánnyal, mert példálul ha szűzzel veszíteném el, az nekem nem lenne élmény ugye... De mondjuk ha meg tapasztalttal mennék ágyba azelőtt talán beégnék tapasztalatlanságom miatt... Légyszi csak komoly válaszokat!


2010. jún. 21. 21:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy olyan csajjal akit tisztelsz és szeretsz. Ja várjál az ma már nem menő
2010. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

ehhez a kérdéshez semmi köze a péniszed méretének,de azért kösz az infót:)szerintem egy szűz lánnyal is lehet élvezni, legalábbis mi az első alkalmat nagyon élveztük, pedig mindketten szüzek voltunk.szóval azt ajánlom olyannal csináld, akivel szeretitek egymást, mert sokkal jobban el tudjátok magatokat engedni

20/L

2010. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
édesanyáddal.
2010. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

" az nekem nem lenne élmény " pffffffffff

Szűz vagy......Elég nagy élmény lenne az neked...

2010. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Sexylady válasza:
100%
Az meg sem fordult még a fejedben, hogy azzal barátnőddel, akit SZERETSZ, TISZTELSZ, és KÉSZENÁLLTOK RÁ?
2010. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
szerintem veszítsd el egy 54 éves aggszűzzel, arra biztos egész életeben emlékezni fogsz.felejthetetlen élmény lesz
2010. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Valami háziállat esetleg?
2010. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
83%

"Légyszi csak komoly válaszokat!"

Hát, én teljesen komolyan mondom, hogy Te még hülye vagy a szexhez...

Különben is, azt gondolod, hogy ez így megy, ahogy eltervezed? Odamész egy csajhoz, hogy "Szia! Szűz vagy? Ha igen, akkor hagyjuk, mert az nekem nem lenne élmény."

Jézusom! Nem értem, hogy lehet valaki ennyire buta.

Inkább olvass, művelődj, várj jó pár évet és utána törd a fejed azon, hogy kivel veszítsd el, te IQ fighter...

2010. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ezt mondom, hogy szívesen veszíteném el a jelenlegi barátnőmmel akivel 1 éve eggyütt vagyok, de mivel ő szűz nem fogok neki fájdalmat okozni? (ezért írtam a méretet.)
2010. jún. 21. 21:59
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Mekkora egy suttyó vagy... Hülyeségből félrekefélnél. Kicsi vagy te még ehhez, menj vissza a homokozóba :D
2010. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!