Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Merjek vele pettingelni? (bő...

Merjek vele pettingelni? (bő leirást lent találsz)

Figyelt kérdés
a volt barátommal 5 hónapot voltunk együtt ő vette el a szüzességem 4 hónapja vége..de közben kb 1 hnappal ezelőtt összejöttünk ujra de sajnos nemgondolta komolyan szerintem (igazábol aztmondta kibeszéltem a háta mögött..mert aztmondtam lassu az ágyban emghogy sokkal jobb pasikkal jártam utána, sajnos ez igazis volt..és erre aztmondta akkor menjek azokhoz.. de ez lehetett ürügy is ) most hétfőn megyünk sátorozni éshát eléggé vágyomrá de talán márcsak szexuálisan szerintem ő is vágyik rám..jójó felfoghatom ugy hogy kihasznált mikor összejöttünk ujra ( de csak smároltunk)de mivan ha énis akartam és pl msotis akarom vele a szexet..de félek hogy akkor előtörne az érzés ezért talán maradjon csak a petting amugyis sokan leszünk ..szóval a peting biztonságosabb ..szerintetek ha mindketten akarjuk akkor nemhasználki? vagy olyan nicns hogy kihasználjuk egymást? mielött ribancnak néznétek..nemvagyok az csak vele feküdtem le eddig..de kérlek ne nézzetek éretlennek semm, mert nemavgyok hülye..bár felnőtt sem..kérlek segítsetek mert nemtudom mit tegyek de vágyomrá
2010. jún. 20. 01:00
1 2
 11/19 anonim válasza:
De öreg, a csajnak kérdeztem. :D
2010. jún. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

mert már más az e-mail cimem

ramicicca14@hotmail.com bocsi enmnéztem mikor elküldtem:S

2010. jún. 20. 01:28
 13/19 A kérdező kommentje:
az én horoszkópom rák az övé szűz (hát igen mindig szüz lesz a drágám XD)
2010. jún. 20. 01:29
 14/19 anonim válasza:
írtam, amúgy.
2010. jún. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
láttam irtam is vissza
2010. jún. 20. 01:46
 16/19 anonim ***** válasza:
ömm hát.. először is tanulj meg helyesen írni.. utána szeretkezzetek.. -.-"
2010. jún. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

most nem bantaskepp...de szerintem te meg nagyon nem vagy erett.14, majdnem 15 evesen nem kellett volna ossze fekudj egy 18 evessel 5 honap jaras utan.az hogy meg van pofaja oda sundorogni h jajj legyen "barati sex" az nagy bunkosag es gerinctelensegre vall.egyetertek az alkalmi kapcsolatokkal (es nem is azt mondom, hogy varj a hazassagig stb stb) de ne 15 evesen!!!!!ne haragudj, nem ismerem a baratod, de amiket leirtal nekem az jon le h huje bunko aki csak kihasznalja a csajokat es nem tiszteli oket.en egy ilyennel nem tudnek meg pettingelni sem.gondolkodj el azon, hogy a sex az nem csak ugy ni szorakozas, megkell valogatni kinek adod oda magad!!

jah es meg annyit, hogy ha lesz valami akkor ne legyetek mar annyira parasztok hogy tarsasagban b*sztok.oke?:)

2010. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Tevagy egy hazug..először irod,hogy tényleg igaz,hogy más pasi jobb az ágyban s utána meg hogy csak vele voltál.

Taknyos r*banc.

2010. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
egy kicsit sztem gáz 15 évesen ilyet tenni,h baráti szex.legalábbis nem tettem vna meg akkoriban és még most sem tenném.
2010. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!