Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? Hogy tudnám...

Mit csináljak? Hogy tudnám kiengesztelni? Lassan 3 hónapja vagyok együtt a barátommal és a héten mikor vele voltam náluk, akkor ő tovább szeretett volna lépni..

Figyelt kérdés
azaz nagyon beindult, először csak össze-vissza tapogatott, utána meg már benyult a gatyámba és én itt nagyon megijedtem, és megkértem, hogy hagyja abba.. Ő természetesen abbahagyta, de láttam rajta, hogy rosszul esett neki..:( Mit tudok csinálni, hogy legközelebb ha találkozunk akkor ki tudjam engesztelni??? Légyszi segítsetek.. Amúgy 16 évesek vagyunk és mind a ketten szűzek, és nekem ő az első barátom is, de neki nem én vagyok az első barátnője.. Előre is köszönöm
2008. nov. 1. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Pettingbe még soha, senki nem halt bele, kényeztesd, elégítsd ki és hagyd magadat, hogy örömet szerezzen neked.
2008. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
95%
hát sztem beszéld meg vele, hogy ez neked gyors, nem csak a szex van ám. kérd meg,h pettingeljetek. meg kell ismerni egymást lelkileg testileg. ne izgulj tök normális, hogy megijedtél, biztos megérti, és ha beszélsz vele,nem hagyod kétségek között.
2008. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pontosan...ahogy az elotem szolok is mondtak beszelj vele.. de mondjuk ha mar 3honapja vagytok 1ut akkor ma nem anyira erdekes a csokolodzas szal sztem bele kellene vagnotok a pettingbe de persze csak akkor ha nemfelsz...ha meg nemerzed azt h akarod akkor meg varj...


Angi

2008. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!