Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nőgyógyász végez olyan "műtéte...

Nőgyógyász végez olyan "műtétet" amivel a szűzhártyát át lehet szakítani?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 07:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél butus!

Ha szeret a párod büszke lesz rá h neked ő az első...ha meg nem szeret nem érdemli meg h vele legyél először..egyáltalán nem vagy ciki...nekem vannak idősebb barátnőim is és egyáltalán nincs okuk szégyenkezni(nem is teszik), büszkék rá hogy szüzek..és ez igy van rendjén..Hová süllyed a világ h valakinek azt kell szégyelnie hogy nem baszik fűvel fával?...

2008. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
68%

Ez nagyon durva... Sebészkéssel vesztenéd el a szüzességedet, csak hogy hazudhass a pasidnak?

Egy ilyen műtűt kockázatos (tudod, altatásból nem mindenki ébred fel), és nagyon drága, akár 100ezer forint is lehet, de csak ha találsz valami illegális "orvosi műhelyt" ahol elvállalják. De ne haragúdj, te nagyon hülye vagy. A pasiknak ajándék egy nő szüzessége, és mégis mit mondassz majd a gyerekeidnek? Szégyelted hogy szűz vagy és kiműtetted a szűzhűrtyád? Eszeden legyél légszives... Vagy ha ennyire parázol, dobd át az msn- címed és leszek olyan önfeláldozó hogy műtét nélkül megcsinálom neked.

2008. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hello ! Már megint egy hazugság ami szorongást okoz. Nem is értem miért kell ilyeneket kamuzni, ha a barátod annyira szeret úgy fogad el, ahogy vagy és szerintem ennek inkább örűlni kéne, nem pedig szégyennek felfogni.

Ha pedig elmész az orvoshoz aki nem hülye, egyből veszi a lapot és hazaküld. Lehet, hogy még vizitdíjat is kérni fog tőled amiért feltartottad ilyen hülyeségekkel :)

2008. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Azt hiszem a válaszolók többsége nagyon jól látja a helyzeted! Nem kell attól félni, hogy lenéz attól hogy szűz vagy, én is az voltam 21 éves koromig, így hozta a sors... de a párom sem volt ám sokkal sokkal tapasztaltabb, és nem kérdeztem ugyan, de biztosan jó érzés volt neki, hogy ő volt nekem az első, nem más. Szerintem a fiúk értékelik az ilyesmit, még ha nem is tudatosan "tartogatja" magát az ember. Szóval félni nem kell, és hazudni sem, mert a tested elárulja úgyis, én pl szerintem sehogy se tudtam volna letagadni hogy szűz vagyok.
2008. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

használd az ujjaidat, minek ehhez orvos aki raklap pénzt is elkér érte.

Nekem szüzen is jöhetne egy lány, ha megvan minden más köztünk, ami kell.

2010. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!