Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nőgyógyász végez olyan "műtéte...

Nőgyógyász végez olyan "műtétet" amivel a szűzhártyát át lehet szakítani?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 07:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
19%
Ha valaki szűz, azt nem úgy vizsgál meg a doki, mint azt aki nem szűz. Ő nem szakíthatja át a szűzhártyát. Persze, ha valami életmentő műtét, akkor biztos más a helyzet.
2008. okt. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen! vannak olyan lányok akiknek annyira vastag a szűz hártyája h nőgyógyász segít átszakítani, azaz egy kis metszést végez rajta. de ez sztem ritka..
2008. okt. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Szóval kérhetek tőle "ilyet" ?
2008. okt. 30. 09:04
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Miért van erre szükséged?
2008. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Azért szeretném mert 20 éves vagyok és még szűz viszont akivel le szeretnék feküdni csak a tapasztalt lányokat szereti.Ciki lenne hohy még szűz vagyok és igy meg lenne oldva egy ilyen beavatkozással.Max észre venne hogy annyira nem vagyok tapasztalt.

Kérlek ne azt írjátok hogy mondjam el stb..!

2008. okt. 30. 09:19
 6/25 A kérdező kommentje:
Kérlek arra válaszoljatok hogy szerintetek megcsinálja vagy nem ?
2008. okt. 30. 09:20
 7/25 anonim válasza:
95%
hát szerintem ha ezzel így előállsz a dokinak irtó buta lánynak fog nézni ha én lennék az orvos nem csinálnám meg az hogy a doki megcsinálja nem tudom de szerintem csak nagyon indokolt esetbe csinálná meg
2008. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Hát biztos nézni fog egyet, és személy szerint a helyében én nem csinálnám meg. Azt nem tudom, hogy ő megcsinálja-e, de szerintem is csak nagyon indokolt esetben végezné el.
2008. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülye kérdés, kérés! De emiatt nem merek soha új kapcsolatba kezdeni mert cikinek tartom elmondani. Viszont nem akarom "elvesztíeni" akivel most vagyok emiatt.
2008. okt. 30. 10:02
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
hát...hülye kérdés az szentigaz de szerintem az őszinteség mindennél fontosabb egy kapcsolatban és ha ezt a másik fél nem tudja megérteni akkor nem hozzád való...ha pasi lennék én tuti örülnék eggy olyan lánynak aki csak az enyém lehet először...
2008. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!