Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kb mennyi idő után feküdhetnék...

Kb mennyi idő után feküdhetnék le vele?

Figyelt kérdés
Nem rég összejöttem egy sráccal, aki még szűz, én viszont nem vagyok már az. Kíváncsi vagyok, hogy kb mennyi idő után lenne jó ha lefeküdnénk egymással. Ő nem sietteti, én se, de gondolom azért pár hónap kell neki is ehhez... Ja és még nem vagyunk 18 évesek.
2010. jún. 5. 22:01
1 2
 11/15 anonim válasza:
Figyelj én úgy vagyok vele ha látom hogy igazán szeret mindent megtesz értem akkor minek várni? Ki lehet szűrni az ilyeneket hidd el :) Ha látod rajta hogy semmi csajjal nincs úgy el rólad áradozik meglep ajándékokkal és még szűz akkor szerintem bármikor :)
2010. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak én vagyok neki csajként, és sosem csalna meg, ha kicsit távolságtartóbb vagyok vele, akkor is bármit megtesz hogy megtudja miért, rettentően szeret...
2010. jún. 6. 19:19
 13/15 anonim válasza:
Na látod :) Én pasim is pont ilyen :$ . Innentől kezdve szerintem bármikor:) Nekünk 2 hónap után volt az első , és szűzek voltunk. Legszebb nap az életemben !
2010. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért az még mindig nem világos, hogy csaj vagy-e?
2010. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok. Ha nem hetero lennék, akkor azt jeleztem volna :)
2010. jún. 8. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!