Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti is ledöbbennétek ezután a...

Ti is ledöbbennétek ezután a hír után?

Figyelt kérdés

Új osztályba kerültem.. stb.. úgy barátnők.. felhozódott a szex téma..

egyik barátnőm 2 éve van együtt a barátjával. lány:16 fiú:23

15 évesen feküdt le először a barátjával. Az anyja pedig nem csinált semmit, hanem megbeszélték mintha mi sem történt volna. Az én anyám már letépte volna a fejemet, és eltiltott volna a pasitól. 15 évesen szexelni.. :S

szerintetek..?

Én ledöbbentem:S


2011. okt. 31. 23:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
új barátnők*
2011. okt. 31. 23:46
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
"felhozódott" - én ezen döbbentem le
2011. okt. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
80%
nekem exem 15 éves volt, és anyukája tudja hogy szexeltünk. Tök normális dolog... egy idő után kell:D 20/F
2011. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Mi annó azon is le voltunk döbbenve, hogy a 15 éves osztálytársnőm a 16 éves fiújával szexelt.

De anyuka jól csinálta. Így mindenről tudni fog, és tud segíteni, nem az van, hogy a kiscsaj fiatalon összekufircol egy kölyköt, aztán ide jön sopánkodni, hogy hogy mondja el anyunak?

Én is biztos megpróbálok így reagálni, ha gyerekem lesz.

20L

2011. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
én is 15 évesen szexeltem először anno, nemtudom miért akkora hepaj ez.
2011. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 napietus ***** válasza:
20%
azért a kedves szülő nem szólhat egy szót se. ő nevelte úgy azt a lányt, hogy 15 évesen szétrakta a lábát. fejemről lesülne a bőr az anyja helyében. engem anyám kitagadott volna sztem a családból, apám meg az örökségből, és ezt jól tudtam :) ezt a kockázatot meg egy kan se érte meg :D hiába, nevelni tudni kell...
2011. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Min vagy ledöbbenve?


nézd meg a médiát, ki a raj, ki a menő csaj.


A fiatal lányok azt látják, hogy megéri qrvának lenni, mert elérik a céljukat(egy rövid ideig...), mindenki őket lesi, sztárolja, így ők is rájuk akarnak hasonlítani. ÉS a pláne az, hogy aki ezt nem követné, előbb utóbb lenézik. Az ember pedig nem bírja, ha lenézik, kigúnyolják, mondjon akárki akármit, immunnis ember nincs az ilyesmire! Így előbb utóbb vagy elkezd hazudozni, hogy hány f@szt szopott le, vagy valóban meg is csinálja, és így azonnal menő csaj lesz, aki a többi nem menőt csesztetheti. Így egyre többen elkezdenek beállni a birkák közé.


Ki a raj, fain csávó a média szerint? Aki drága cuccokban mászkál, nagy kocsival, króm felnikkel. A brazil "honfitársaink" ezt utánozzák le, csak pénz nincs drága holmikra, így helyettesítik őket kínai boltos ralyos inggel, 1000ft-os órával stb-vel. Ezért van ebből is egyre több.

2011. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%

tegnap 23:50-el teljesen egyet értek.

Én sem voltam még 15, mikor először szexeltem (igaz nem huszonévessel, ő 18 volt.)

Nem dőlt össze a világ, tudtunk védekezni, nem sikerült be idő előtt gyerek, betegséget sem szedtem össze.

Ha valaki nincs felvilágosítva, és fejjel a falnak kefél gumi nélkül, aztán terhes lesz, az gáz, de első sorban a szülő hibája.

Én azon döbbentem le amúgy, hogy más szexuális életével foglalkozol... Neked nem mindegy? Ha meg irigykedsz, lehet tenni ellene, szexelj te is xD

23N

2011. nov. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 uuallomas válasza:
én meg mondom őszintén még most sem tértem magamhoz, amúgy szerintem te voltál a 15 éves kislány is, és az új barátnőid döbbentek le, mert valami speciális osztályba kerültél ahol csak szászmarcik és szászmarcinák vannak, és jól megkérdezted itt hogy cikie, de ezzel felvágni szoktak inkább
2011. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
nem
2011. nov. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!