Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti is ledöbbennétek ezután a...

Ti is ledöbbennétek ezután a hír után?

Figyelt kérdés

Új osztályba kerültem.. stb.. úgy barátnők.. felhozódott a szex téma..

egyik barátnőm 2 éve van együtt a barátjával. lány:16 fiú:23

15 évesen feküdt le először a barátjával. Az anyja pedig nem csinált semmit, hanem megbeszélték mintha mi sem történt volna. Az én anyám már letépte volna a fejemet, és eltiltott volna a pasitól. 15 évesen szexelni.. :S

szerintetek..?

Én ledöbbentem:S


2011. okt. 31. 23:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

"Az én anyám már letépte volna a fejemet, és eltiltott volna a pasitól."


Látom vannak még normális szülők.

Szerintem elég elkeserítő és szánalmas dolog, hogy egy 23 éves elvileg érett férfi egy 16 éves kislányhoz vonzódjon, hiába fogják az ellenkezőjét hazudozni az ide irkáló tízen éves idióták. Az anyja pedig azért nem szólt semmit, mert ő sem volt különb ennyi idősen, vagy pedig ami még jellemzőbb, hogy a szülők nem nevelik a kölyköt, csak leülteti a facebook meg a való világ elé, aztán meg nem értik, hogy miért lett egy hülye kis ribanc. Ha csak néha vennék a fáradtságot, hogy foglalkozzanak a gyerekkel egy kicsit, ez az oldal már rég kihalt volna. Érthető, hogy sokat melóznak és fáradtak, meg stressz, de akkor is a gyerek nagy felelősséggel jár.

Azt már meg sem kérdezem, hogy hol volt a csaj apja.

2011. nov. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%
15 évesen szerintem is kicsit korai, de az anyja jól kezelte a helyzetet... bár nem tudom, hogy mit takar, hogy megbeszélték. Mindenesetre biztos jobb, mint berácsozni az ablakot és zárni a szobaajtót.
2011. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem feltétlen nevelés kérdése szerintem. Ha érettnek érzi magát hozzá, hát csinálja. Én is annak éreztem magam. Még most sem gondolom másképp. rögtön el is mondtam a szüleimnek, másképp reagálták le. Személyiség függő. Miért baj ha nem tagadja ki otthonról? Engem se tagadtak ki. Normálisan leültünk megbeszéltük a dolgokat. Azóta pedig teljes értékű felnőttként kezelnek. Pedig fiatal voltam.
2011. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert te konzervatív nevelést kaptál, miért nem vagy képes elfogadni, hogy valaki máshogy gondolkozik. Nem attól lesz ribanc valaki, hogy 18 éves kora előtt szexelni merészel. Az ilyen "kitagadnak az örökségből" mondataid arra utalnak, hogy nagyon-nagyon csőlátású vagy.A te értékrendszeredben a szex bűn, és csak gyereknemzésre való gondolom.
2011. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 napietus ***** válasza:
51%
"a szex bűn, és csak gyereknemzésre való gondolom" ezt rosszul gondolod :D ha így gondolnám, nem szedtem volna 10 éven keresztül fogamzásgátlót. a szex nagyon jó dolog, de akit 15 évesen meg lehet b*szni, az nehogy már azt mondd, hogy 1 jólnevelt lány...
2011. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem értem ,hogy függ össze a jólneveltséggel.
2011. nov. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 napietus ***** válasza:
ha nem érted, nem is fogod érteni. késő már elmagyarázni, és nem is nekem kellene...
2011. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

"Nem értem ,hogy függ össze a jólneveltséggel."

Sehogy. Csak egyesek hajlamosak összekötni egymástól független dolgokat, amik között semmi kapcsolat nincs.

(Tetovált, piercinges emberek csak bűnözők lehetnek, aki 15 évesen párkapcsolatban él, és szexel, az egy büdös qrva, aki nem tanul, és így tovább...)

2011. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sztereotipiák ezerrel.


Most mit kell kvázni? Még ötven-hatvan évvel ezelőtt az volt a ciki, ha egy lánynak 15-16 évesen nincs párja, gyereke.

Különben is, inkább tudjon róla anyuka, és beszéljék meg, minthogy az első parkban d.gassa meg magát, mert nem engedik. Ha annyira szexelni akarnak, úgyis megteszik, szóval...


Én inkább annak örülök, h megbíznak egymásban, és a lány elmondja, h mit csinált, nem titkolja, meg hazudozik.


Nálunk az új "családban" olyan az értékrend, h én kb. bármit mondok, hlye vagyok. Mindenki merev, nuku rugalmasság, ezért semmit nem tudnak rólam. Minek mondjak el bármit is, ha úgyis baj? Akkor inkább befogom, és meg sem szólalok.

2011. nov. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!