Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan lány itt, aki nem...

Van olyan lány itt, aki nem magyar sráccal vesztette el a szüzességét? Esetleg fekete, ázsiai?

Figyelt kérdés
milyen volt, hogy történt? hány évesek voltatok? volt azóta külföldi partnered?
2010. máj. 28. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

az elso baratom felig neger volt, de vele nem fekudtem le. viszont masban kb ugyanolyan mint a tobbi, de benan csokolt. mondjuk ezt fel lehet roni a tapasztalatlansagnak is.

azota volt egy sved pasim. o nagyon jo volt, de ismet nem az nyomott sokat a latban h sved vagy sem hanem hogy intelligens es tapasztalt.

szinte lett egy olasz, de nekik fura szaguk van. komolyan. nem az h nem tisztak. csak van egy szaguk...

2010. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

És ha igen, akkor mi van? Mi a különbség? Erre gerjedtek lányok, hogy a négernek nagy a farka? Biztosan nagyobb, de ha 5 percig tudja használni, és kb be se fér, akkor mit ér?

Azt mondták, hogy bármelyik egzotikumot lekőrözöm, mert magához a szexhez és a nőkhöz értek, nem csak a paramétereimben rejlik az egzotikumom. Elég egzotikus az is, ha már valaki hozzá tud nyúlni egy nőhöz normálisan...

2010. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Főiskola alatt ismerkedtem meg egy arab diákkal én még szűz voltam és azt hittem járunk, de végig csak becsapott, a hazájában volt barátnője, és más magyar lányokkal is kavart, míg jártunk. Még lelkiismeret furdalása sem volt, azt mondta, hogy fiatal még, szereti élni az életet. Máshogy állnak a dolgokhoz, mint a magyar srácok. Sokkal lazábban.

Ezeket utólag tudtam meg róla, de nem csak ő volt ilyen, hanem az összes itt tanuló barátja végigdugta a csajokat, akikkel találkoztak, ez náluk a megszokott időtöltés, otthon ugyanis ezt nem tehetik meg.

Jó is volt azért benne, mert sok pénze volt, mindig meghívott ide-oda, meg nagyon kedves volt hozzám, ajándékokat vett, elég gondtalan életet biztosított, amit egy magyartól nem kaptam volna meg. Magyar barátnő csak addig kellett neki, amíg haza nem ment és el nem vette a neki kiszemelt arab lányt.


amúgy szexuálisan semmi különös, röviden intézte el a szexet, inkább magára figyelt

2010. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
utolsó: ilyen könnyen be tudtak csajozni az arabok?
2010. máj. 28. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

A kulcsszó megint: egzotikum.


Más felépítésű, gondolkodűsú, távolból jött ember. Semmi extra nincs benne azon kívül, hogy ódákat zenghet a hazájáról, és ezért kelti fel az érdeklődést. A barátnők előtt meg nagyon jól hangzik ha azt mondja valaki, hogy engem egy arab csávó dugott meg...

Érdekes, hogy a csajok mindig hűségesek, mindig tartós kapcsolatot akarnak, de jön egy ilyen f.aszkalap és kb már térdelnek is szopáshoz...ennyit értek ti nők, k.urvák vagytok mind.

2010. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
fújjj
2010. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Messziről jött ember azt mond amit akar.

Talán ezért könnyebb nekik a középpontba kerülni egy másik országban.

2012. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

En egy fekete sraccal vesztettem el, meg mindig egyutt vagyunk boldog hazassagban... Nem tudom mi baja van a sok rasszista embernek ebben az orszagban... Igaz, vannak rossz emberek koztuk is -de koztunk is...

Egyebkent pedig nincs mindegyik feketenek hatalmas farka, ez csak egy belyeg, amit rajuk nyomtak.

Nekem nagyon jo es emlekezetes elmeny maradt az elso alkalom, nagyon figyelt ram, es nem magara, lassan, kimeletesen csinalta... A legjobb az, hogy meg mai napig is ugyel ra, hogy mindkettonknek jo legyen...

2013. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amugy megkerdezhetem, hogy miert tetted fel ezt a kerdest?
2013. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!