Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan aki szűz marad...

Van itt olyan aki szűz marad addig amíg férjhez nem megy?

Figyelt kérdés

Csak úgy hirtelen beugrott ez a kérdés, nagyon kíváncsi lennék rá, ki az aki ebbe a mai világba (:D) szüzességet fogadott...?

Bár lehet feleslegesen kérdezem xD:D


Ha van valaki köztetek aki ilyen, az írja meg és azt is írja hozzá,hogy miért döntött így.:)


2010. máj. 27. 17:22
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én már férjnél vagyok, és volt előtte több kapcsolatom is. Ezek közül volt, ami a szex miatt bukott meg, egyszerűen nem volt jó vele. Ha csak a házasság után vagytok együtt, és nem ok, akkor nászéjszaka utáni reggel válás? Vagy szex nélküli élet? Én annak a pártján is vagyok, hogy esküvő előtt legalább fél év együttélés, hogy tudjuk, tolerálható-e számunkra a másik rossz szokása. Márpedig az mindenkinek van.
2010. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én is megszeretném addig tartani, de minimum az eljegyzésig ami persze nem egyenlő a biztos házassággal. De ez fontos dolog az életünkben, nem mindegy kinek adjuk oda.:)
2010. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Nekem van olyan ismerősöm. Egy 19 éves lány és egy 20 éves pasi, csak az esküvőn akarnak lefeküdni egymással, és ki is fogják bírni. Sokra becsülöm őket, de nekem nem sikerülne...
2010. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ja, egyébként ők vallási okokból.
2010. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
én is gondolkodtam rajta, de rájöttem, hogy lehet, hogy attól meg elválnék, vagy megromlana a kapcsink, szal nem biztos az sem, hogy megérné:S... a jövőt nehéz előre tudni... amúgy meg nem szólogatok be, de nagyon aranyos volt az, hogy "az esküvőn akarnak lefeküdni egymással", mert elképzeltem, hogy konkrétan az, amit írtál, vagyis ott az anyakönyvezetőnél, vagy a templombanXD...
2010. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!