Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok de akivel...

Még szűz vagyok de akivel szeretném, hogy megtörténjen nem tudja. Hogy viselkedjek, hogy ne vegye észre? (Idáig nem vett észre semmit, sőt azt hiszi tapasztalt vagyok. )

Figyelt kérdés
A kapcsolat annyira nem komoly de én vele szeretnék elöször lefeküdni.Én 19éves vagyok ő 38.
2008. okt. 20. 12:56
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
en cikinek tartottam elinte h szuz vagyok es nem mondtam el.minden ok volt es nem birtam tartani magamba hogy hazudok es elmonndtam.kicsit felhaborodot furcsan viselkedet.de megertette es egy honap utan meg is tortent.azt mondta nem is tudta volna meg hogy szuz vagyok.anyi hogy ne te legy felul az elso alkalomnal mert garantalt hamar fogsz elelvezni,hadd ot fent es ugyaj mennyire hosszu az elojatek.ha erzed kozzel van hogy ellvezz szolj.elevezel tusoltok egyet es kis ido utan ujbol kezdheted;).megjartam mar
2008. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ne csinálj butaságot!!!!A szüzességed érték..olyannak ad akit igazán szeretsz és ő is téged...nekem van 22 éves barátnőm is nem is egy aki még szűz és büszke rá...és ez igy normális..és majd a barátod is nagyon büszke lesz rá hogy ő lesz az első neked....ne egy ilyen vénemberrel akard már az elsőt..akinek csak arra kellesz..szerintem ezt megbánnád...én nem szégyelném a szüzességem..az olyan dolog amit csak egyszer oszthatsz meg valakivel...
2008. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Szia! Mi történt? Lefeküdtél vele?
2008. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!