Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok de akivel...

Még szűz vagyok de akivel szeretném, hogy megtörténjen nem tudja. Hogy viselkedjek, hogy ne vegye észre? (Idáig nem vett észre semmit, sőt azt hiszi tapasztalt vagyok. )

Figyelt kérdés
A kapcsolat annyira nem komoly de én vele szeretnék elöször lefeküdni.Én 19éves vagyok ő 38.
2008. okt. 20. 12:56
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
ha nem komoly akkor várjál szerintem a dologgal, ha lány lettem volna tuti megvárom amíg eljön az igazi szerelem értem
2008. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Beszélgess vele nyugodtan,flörtölgessetek célozgass a dolgokra..de csak úgy finoman!! Kacérkodj!! Ha valóban szeretnéd ne aggódj lehet megértő lesz...én attól tartanék a helyedben h ha nem olyan komoly nem akar majd kihasználni!! Én is 19 vagyok hasonló helyzettel én végülis nem tettem meg pedig nagyon akartam még most is akarom vele (mert idáig nem jött az igazi s kétlem h mostanába jönne) s őt meg nagyon kedvelem...csak azt mondta nem akar kihasználni mert ha beleszeretek rossz lesz nekem!! Gondolkozz mielőtt belemész!! Sok sikert
2008. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Szeintem egy 38 éves férfit, nem lehet át verni. Úgy is rájön. Én biztos nem feküdnék le egy mahónap 40 éves emberrel. Főleg ha nem is komoly. Nem csak azér akarsz lefeküdni vele, hogy valaki elvegye a szüzességedet, mer már 19 vagy és gázosnak tartod, hogy még szűz vagy.
2008. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tovább várni biztos ,hogy vele szeretném még ha nem is annyira komoly. Csak nem tudom hogy viseklkedjek,hogy ne vegye észre?
2008. okt. 20. 13:32
 5/23 A kérdező kommentje:
Az is benne van hogy kicsit gázosnak tartom hogy már 19 vagyok.Egyébkén nagyon szeretünk együtt lenni csak nem vagyunk szerelmesek egymásba. 2 hónapja találkozgatunk és egyszer már majdnem megtörtént.
2008. okt. 20. 13:38
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudhatja meg hogy szűz vagy? Baromság. Úgy is megtudja ha lefekszetek. Mondd el neki szépen.
2008. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem tudhatja mert ő a tapasztalt lányokat szereti+rájönne hogy hazudtam magamról és ezek után szerintem nem akarná.
2008. okt. 20. 14:02
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenképpen mondd el, hogy még szűz vagy. a szex alatt úgyis észrevenné, hogy tapasztalatlan vagy. ha pedig emiatt kidob, és nem akarja a dolgot, akkor inkább örülj neki, hogy nem vele volt az első.
2008. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
63%

Szerintem ez nem így szokott működni.Normál esetben szerelem,együttjárás,aztán úgyis jön magától.

Nagyon nem jó ötlet,hogy így akarod elveszíteni a szüzességed.Ne legyél benne biztos,hogy jó lesz az neked.Sőt,kihatással lehet a későbbi szexuális életedre is.

Szerintem keress egy hozzád illő fiút,aki szerelmes beléd,és te is belé aztán majd megtörténik a dolog.És a fiú mindenképp tudjon róla,hogy szűz vagy!!Magadnak árthatsz ha nem.Egyébként is,nagy szerelem,érzelmek nélkül semmit nem ér hidd el.Lehet,hogy találsz olyan valakit,aki még értékeli is ezt,hogy érintetlen vagy.

2008. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
száz h észre fogja venni, h szűz vagy, azt azért nem lehet észre venni, főleg h gondolom h 38 évesen már volt egykét csajjal dolga. de amugy nem hiszem h gondja lenne azzal h szűz vagy, azt mindig szeretik a pasik, mert azért mégiscsak új és szűk a dolog, már bocsi a kifejezésért. szóval szerintem nem lesz gáz. de amugy ha már eddig vártál, akkor szerintem csak akkor csináld ha tényleg akarod, és százra tudod h nem fogod később megbánni
2008. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!