Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok de akivel...

Még szűz vagyok de akivel szeretném, hogy megtörténjen nem tudja. Hogy viselkedjek, hogy ne vegye észre? (Idáig nem vett észre semmit, sőt azt hiszi tapasztalt vagyok. )

Figyelt kérdés
A kapcsolat annyira nem komoly de én vele szeretnék elöször lefeküdni.Én 19éves vagyok ő 38.
2008. okt. 20. 12:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz Te egy 38 éves pasitól?

Amúgy meg minek titkolózol? A női praktikákból csak rossz sülhet ki. Legyél őszinte egy kapcsolatban...

2008. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
amúgy pedig szerintem örülj neki, hogy szűz vagy. Én lennék a legboldogabb a világon, ha találnék egy olyan lányt akivel szerelem van, és nekem adná a tisztaságát, ezt nemhogy széggyelned kéne, légy rá büszke. Zoli
2008. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%

Nos a legjobban te tudnád megmondani, hogy bizonyos okok miatt rá fog-e jönni avagy sem...Pl.: lehet h durván hangzik, de azzal is lehet tesztelni, hogy hány ujjad fér fel, fáj-e stb...És ha nem akarod, hogy észrevegye, hogy szűz vagy, akkor vedd át az iránytást...Mindegy, hogy nem vagy biztos benne, hogy mit hogy kell csinálnod, a lényeg, hogy meglegyen a magabiztos hatás és nagyon felizguljon...Akkor már úgyse nagyon fog arra figyelni, hogy most szűz vagy-e vagy nem, mert biztosra fogja venni, hogy nem...Ezen van a hangjsúly...Annyira elrontani nem lehet semmit, mert legfeljebb valamit másképp csinálsz, mint ahogy neki jó, de ezt meg lehet azzal magyarázni, hogy mindenkinek más esik jól...És max annyit szűr le, hogy nem vagy annyira tapasztalt...le lehet pontozni, de én tapasztalatból beszélek...


De! Én 17 évesen mentem bele egy ilyenbe egy 32 éves pasival, ez már 3 éve volt és én akkor is szerettem és mostsem tudom elfelejteni sehogysem...nagyon meg lehet egy ilyennel égetni magad!!!!!

2008. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! .A magabiztosság jó tipp , idáig én irányitottam a dolgokat ezért nem vette észre még hogy szűz vagyok.Idáig mindenben tudtam ˇ"színészkedni" és nem vett észre semmit csak attól félek hogy ha fájni fog vagy vérezni fogok akkor mit mondok, csinálok?
2008. okt. 20. 22:45
 15/23 anonim válasza:
0%
Reménykedsz benne, hogy szeret annyira, hogy megértsen!
2008. okt. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg már mindegy ha rájön, mert megtetted, amit akartál: vele vesztetted el a szüzességed...
2008. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nagy butaság nem szólni róla. Az aktus egy szűz lánnyal sokkal több odafigyelést, óvatosságot igényel, már csak azért is, hogy a fájdalmat minimálisra csökkentsétek.

38 éves??? Hát nem sok tapasztalata lehet, ha még nem jött rá, hogy szűz vagy.

Én a helyedben olyan férfinek adnám oda magam, akivel maximális összhangban vagyok, kölcsönös a szeretet, hisz sokkal nagyobb örömöt lelsz így az 1. együttlétben.

Gyanítom, nem komoly kapcsolatot akar, hanem csak szexuális kalandot...

2008. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

"csak attól félek hogy ha fájni fog vagy vérezni fogok"


Ez korod miatt könnyen előfordulhat. Ha bizonytalan vagy a pasi hozzáállásában, keresd meg a nőgyógyászodat, ő ambulánsan elvégzi azt a "műtétet". Ha jó fej, talán még hasznos tanácsokat is tud adni, nem olyan baromságokat, mint amit esetenként itt olvashatsz.

U.

2008. okt. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Sok tapasztalata van csak idáig a "dolgok" buli után ittas állapotban történtek az az igazság.Én sem értem,hogy nem veszi észre!? Tényleg csinál nőgyógyász ilyen "műtétet"? elég fura lenne ilyet kérni....
2008. okt. 24. 14:13
 20/23 anonim válasza:

"Tényleg csinál nőgyógyász "


Persze. Pl. tornászlányoknál ez rendszeres.

2008. okt. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!