Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fáj a szűzhártya átszakadása?

Fáj a szűzhártya átszakadása?

Figyelt kérdés
Ujjal vagy tamponnal vagy "bármivel" át lehet szakítani vagy csak behatolás alkalmával? Olyan lehet, hogy félig szakadt át? Akkor szűznek számít a lány, ha ugyan átszakadt a szűzhártyája, de nem szeretkezés közben? Kicsit hülyén hangzik, de remélem kb lehet érteni h gondoltam...
2008. okt. 18. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Legalább ötvenszer olvastam már itt ezt a kérdést.

És te is legalább 30 idézetet kaptál, mikor feladtad.

Már ne haragudj: olvass itt egy kicsit.

Olyan részletesen ki lett tárgyalva, hogy egy szót nem lehet hozzátenni már.

2008. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
49%
Te jó ég remélem nem probálkoztál ilyesmivel, ez nagy butaság lenne. A szűzeség elvesztése fontos dolog az ember életében, én legalábbis így gondolom. Nem kellemes de ha jó a partnered nem fog fájni, használhatok sikosítot is úgy még jobb.
2008. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"kedves vagy" kb hatezer kérdés van "itt" nem biztos, hogy van időm keresgélni. Ha te találtál vmit akkor meg ne okoskodj, hanem másold be a linket.

köszöntem.

2008. okt. 18. 20:12
 4/8 anonim válasza:
72%
hát..sztem fájdalmasabb ha magadnak megpróbálod vmivel átszakítani :S én szűz vok még, de inkább a barátommal, az sztem kevésbé lesz fájdalmas úgy, mintha magamnak direktből:)
2008. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem direktből!!!:D:D jajj, nem. dehogyis. xD csak az h a tampon átszakíthatja és ha átszakítja akkor már nem számít szűznek az egyén?

:D

2008. okt. 18. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Átszakadhat akár tampontól is (félig is), de attól még szűz maradsz. Akkor nem vagy szűz, ha fiúval voltál, azaz a péniszével beléd hatolt.

Az meg hülyeség, amit előttem írtak, hogy ha jól csinálja a fiú, akkor nem fáj. Ez nem attól függ. De ha fáj, akkor sem vészes.

2008. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ha tampontól is szakad át, attól még szűz maradsz. Csak akkor nem vagy már szűz, ha egy fiú a péniszével hatol beléd. A szűzhártya átszakadhat sportolás közben is, ha jól tudom, de attól még szűz maradsz. :)
2008. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, hogy válaszoltatok!:)
2008. okt. 18. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!