Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűzhártya átszakadása...

A szűzhártya átszakadása mindig vérzik? Vagy elképzelhető, hogy elmarad a vérzés?

Figyelt kérdés
Ide kapcsolódik egy másik kérdés is, ami foglalkoztat. Minden esetben fáj az első együttlét a lánynak? Akkor is, ha teljes a bizalom és a szeretet a fiú felé? Vagy erre a psziché nincs hatással?
2009. jún. 3. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
sya. én olyan szerelems voltam abba a férfba aki elvette a szüzességem h az hihetetlen egy test egy lélek voltunk mint a mesében.. mégis naon fájt. amugy miért kérded
2009. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben vérzik. Nekem pl. nem vérzett. Általában az első nem a legkellemesebb, de sok előjátékkal lehet rajta segíteni.
2009. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia :)nem minden esetben verzik.nekem pl nem verzett egyaltalan,nem is fajt.a fajasa attol is fugg hogy mennyire vagy felizgatva,meg hogy tenyleg szerelembol szeretkezel fiuval..ha van bizalom es szeretet,es vigyazz a srac,jol felizgat akkor megvan ra az esely hogy nem is faj es nem is verel..de meglehet hogy forditva is,hogy faj is verzel is..termeszettol,alaktol fugg..
2009. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Nekem is vérzett, de csak egy icipicit, szinte észre se volt vehető.

Viszont eléggé fájt. De ha a fiú körültekintő és gyengéd, még így is szép emlék marad.

2009. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem vérzett, viszont nagyon fájt, pedig aztán minden megvolt hozzá hogy tökéletes legyen, de gondolom nem sokat számít, hiszen átszakad a szűzhártya az semmiképp sem kellemes érzés.
2009. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit vérzett de nem fájt.4 évig voltunk együtt.Aztán mikor összejöttem a másik pasival olyan érzés volt mintha ő vette volna el a szüzességem.Nagyon fájt.Szerintem ez függ a mérettől is.Az első pasimnak kicsi volt a másodiknak sokkal nagyobb.
2009. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem annyira vérzett, mint első nap, amikor megvan. de sztem a napi adag megvolt:S fájdalom csak az első 2-3 lökésnél volt(de a legelsőnél csillagokat láttam, annak ellenére, hogy nagyon jól el tudtam lazulni és a barátommal nagyon szeretjük egymást) ezek ellenére nagyon szép emlék marad. és tanács, hogy nézzétek meg első 1-2 lökés után, mennyire vérzel, mert mi elfelejtettük, és a végén nyaktól talpig olyanok voltunk, és amikor közben észrevettük, akkor jött az ágysokálás és elmaradt a boldog befejezés. ennek ellenére, hangsúlyozom, nagyon jó volt:) sok sikert
2009. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon véreztem (2 napig) és nagyon fájt. De nem kell ettől félni, vagy csak a félelmek miatt várni, úgyis át kell esni rajta
2009. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Mindegyik hasznos volt, de ha még más is szívesen megosztaná velem a tapasztalatait, azt is szívesen veszem.

Első válaszolónak: csak kíváncsi vagyok, mert elég sűrűn látogatom az oldalt, és olyan kérdéseket látok, hogy csak lesek... Aztán elkezdett érdekelni. Kutatom, hogy mi lehet "nem normális" módon is normális. :)

2009. jún. 3. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!