Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én egy 12/Lány vagyok. Ma úgy...

Én egy 12/Lány vagyok. Ma úgy tűnt, hogy: megjött a menzeszem ( elsőnek ) és a bugyim is koszos ( de már napok óta ). De amúgy meg du. : 4 óta nem jött vér. Elképzelhető, hogy: akkor csak egyszeri kis vérzés?

Figyelt kérdés

Vagy barna folyás? Vagy mi ez? Vagy el is múlt? Vagy mi? Ha törlöm a punci. Ma* akkor nem véres a WC Papír. Mi van akkor? :O


SEGÍTÉSG.. :(



nem akarom


2010. szept. 1. 21:34
 1/4 Nessie Cullen válasza:
Nekem is így volt először. nyugi, hamarosan minden rendben lesz. és igen, nagylány lettél.
2010. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, de azért szólj Anyukádnak!
2010. szept. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első az ilyen szokott lenni, majd jön rendesen is ne aggódj
2010. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ilyenkor felmerül bennem, hogy hol van a bensőséges szülői kapcsolat, a bizalom. Miért van az hogy egy kislány előbb idegenektől kér segítséget mint a sajár szüleitől. Olyan helyen megértem ahol csak apa van..lehet itt is ez a helyzet de azért fura.

Azért a kérdésre is válaszolok.:)

Igen nagylány lettél..egyáltalán nem korai. Kezdj el kisnaptárat vezetni írd fel az első napot mikor "koszos "lett a bugyidés jegyezd mennyi ideig tartott így megfigyelheted hogyan áll be rendszeresre ez a dolog.

Kitartás...sokszor kényelmetlen a dolog de meg kell tanulni együtt élni vele.:)

2010. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!