Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon vele veszítsem el?

Vajon vele veszítsem el?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és sokszor lett volna rá alkalmam, hogy elveszítsem de hülye voltam:S..(a csajok jó, igényes pasinak tartanak (nem vagyok eogista))

és most van egy csaj akivel lehetne valami (de vele nem járnék ) és elég jó csaj:D de nem tudom, hogy elveszítsem-e vele vagy várjak-e még?


2010. máj. 21. 01:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
de akkor elveszítem 1 jó csajjal (nem csak úgy letudom, hanem a csaj miatt emlékezetes lenne) és nem lesz oan, hogy 1 társaságban csak én vagyok szűz és nem tudok feloldódni...
2010. máj. 21. 19:05
 12/22 anonim ***** válasza:
Szija. Azzal kéne elweszítened akit őszintén szeretsz és egy ideje már együtt wagytok wele. Hiába,hogy jó a csaj később bánni fogod.
2010. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jó társaság lehet, ha azért nem tudsz feloldódni, mert szűz vagy...
2010. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Fekudj le vele!!!Legalabb majd nem bangoskodsz annal akit szeretsz.Ha jo a csaj miert ne?dugd mar meg bazz :)) =))
2010. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Tudom, ez most nyálas lesz, de szerintem olyannal feküdj le, aki szeretni is fog és bármi történik, megmarad szép emléknek, nem csak egy szexnek egy ismeretlennel (:
2010. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ne legyél már pussy basszus, ha alkalmad van rá akkor tedd meg. Hihetlen komolyan, mint egy kislány. Elég ha ebből a nők csinálnak lelki kérdést.


20f

2010. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Döntsd m?r meg bazzeg!Meddig akarsz várni tesó vidd el vacsizni, hitesd el vele,hogy ö álmaid nöje(ezt minden csaj elhiszi,tapasztalat)egy kis pezsgö pl DonPerion,azt?n adj bele mindent,nem fogsz csalodni.Utána rajtad mulik,hogy j?rsz e vele.Sok sikert.
2010. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Hozzá nem kell pezsgőőxDD

kösz a hozzászólásokat:D

és tudom h avval kéne akit szeretek, de mivan ha sokára lesz olyan csajom!?...

2010. máj. 23. 04:38
 19/22 anonim válasza:
Szerintem a szívedre halgass,hogy ő mit tenne!
2010. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ne tedd...
2010. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!