Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kedves olvasók segítségét...

Kedves olvasók segítségét kérem! Minnél több választ ha lehet. Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Ő 17/F Én 16/L. Tervezgetjük az első alkalmat.:) Mindeketten szüzek vagyunk. És tanácsot szeretnék tőletek kérni, ill. vmi kis praktikát, hogy úgy betudjam indítani, hogy letépje rólam a ruhát.:) Bár nem panaszkodhatok sikerült jópárszor elég komolyan beindítanom, de akkor még viselkedett. De én ennél többt akarok jobban beszerentém, de már úgy hogy végképp ne bírjon magával és majd fel faljon. Légyszíves normális válaszokat írjatok :)
2010. máj. 13. 17:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Majd amikor a nagy fa.sz ba.ssza át a szűzhártyád, nem ezt fogod mondani.
2010. máj. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Elárulom cica nincs szűzhártyám;)
2010. máj. 14. 14:49
 13/19 anonim ***** válasza:

tehát nem vagy szűz?

bele kellett volna írni a szövegbe mert akkor úgy adtak volna tanácsot az előttem szólók

2010. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok. Csak 10 éve versenyszerűn sportolok. és már ezmiatt nincs szűzhártyám
2010. máj. 14. 22:43
 15/19 anonim válasza:
52%
akkora baromság.. attól h sportolsz még van szűzhártyád.. vagy ha ki is szakadt attól még fájni fog az első alkalom-.-' nemtom ki vezettet el ennyire ..xD sajnállak..
2010. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"akkora baromság.. attól h sportolsz még van szűzhártyád.. vagy ha ki is szakadt attól még fájni fog az első alkalom-.-' nemtom ki vezettet el ennyire ..xD sajnállak.."


Édesem akkor most felvilágosítalak!Nem mindenkinek fáj az első alkalom(többek között nekem sem fájt).Ha valaki versenyszerűen sportol bizony elszakdhat a szűzhártyája-persze ettől még szűz hiszen "nem járt benne" senki.


18L

2010. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
akk nem midnenkinek fáj.. és attól még szűűűz.. és elég sdokmindnekinek fáj ám..
2010. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Megtörtént a dolog és kicsit sem fájt.:D szóval úgynézki igazam lett:)

2010. jún. 28. 12:54
 19/19 anonim ***** válasza:

Végre egy normális kerek történet.

Kösz!

2015. ápr. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!