Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kedves olvasók segítségét...

Kedves olvasók segítségét kérem! Minnél több választ ha lehet. Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Ő 17/F Én 16/L. Tervezgetjük az első alkalmat.:) Mindeketten szüzek vagyunk. És tanácsot szeretnék tőletek kérni, ill. vmi kis praktikát, hogy úgy betudjam indítani, hogy letépje rólam a ruhát.:) Bár nem panaszkodhatok sikerült jópárszor elég komolyan beindítanom, de akkor még viselkedett. De én ennél többt akarok jobban beszerentém, de már úgy hogy végképp ne bírjon magával és majd fel faljon. Légyszíves normális válaszokat írjatok :)
2010. máj. 13. 17:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom, de ha nagyon beindul 2 percig sem fog tartani, úgyhogy ezt jól gondold meg!
2010. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
szerintem a lényeg az hogy nem kell eröltetni smit..ha eljön az idő az úgyis adja fogni magát;) akkor pedig fontos hogy légy önmagad és ne próbálj meg többet adni mint amennyi kitelik tőled mert akkor kudarcba fulladhat az egész :) Jah és mint pasi mondom KI NE HAGYD AZ ELŐJÁTÉKOT!!! tehát célszerű az elején egy kicsit eljátszadozni vele:) Onnantól pedig már menni fog;) Sok szerencsét!!!
2010. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az ejátszadozással semmi baj:D
2010. máj. 13. 17:47
 4/19 A kérdező kommentje:
*l
2010. máj. 13. 17:47
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, a mai csajok úgy tekintenek a srácokra, mint a kisállatokra.


Kérdezd meg tőle, hogy mik a vágyai. _Tőle_. Ne tőlünk. Ha elmondta, akkor már csak annyi a dolgod, hogy amellett, hogy hallgatsz arra, amit mondott, isztok egy-két pohár valamit, amitől kicsit elengeditek magatokat.

2010. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Csak megszeretném lepni.
2010. máj. 13. 17:53
 7/19 A kérdező kommentje:
Meg végülis haláláig tanul az ember ;) biztos valaki fog írni valami frankó tippet. ha meg nem is akkor futottam 1 plusz kört:D
2010. máj. 13. 17:53
 8/19 anonim válasza:
simogasd ott lennt a hasánál, egyre lejjebb, nyaldosd ahol tudod hogy van erogén zónája.
2010. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom..., de első alkalommal azt szeretnéd, hogy letépje rólad a ruhát?:O Érdekes...én első alkalommal gyengédségre, romantikára vágytam...
2010. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én már csak ilyen vagyok ;)
2010. máj. 13. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!