Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintem hazudik. Szűz volt még?

Szerintem hazudik. Szűz volt még?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel tegnap megvolt az első. Vagyis csak neki az első. Nem vártunk sokat... alig 1 hónapot. Nem sürgettem, de csodálkoztam hogy ilyen hamar belement.

A behatolás is könnyen ment. Az első szex pedig FÉL ÓRÁIG!! tartott. Arról nem is beszélve, hogy elment...

Azt mondta, hogy elszakadt a szűzhártyája a tánctól. De ez hülyeség.

Rossz érzés, hogy lehet h átvert. Nekem mindegy lett volna... de igazán bevallhatta volna, ha nem az.


2010. máj. 11. 20:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
bolond vagy... van egy bevállalós csajod... te meg sírsz itt beteg vagy... nem hazudott te néma...
2010. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%

Nekem kb 9 éves koromban szakadt át a szűzhártyám bicózás közben. Vérzett, fájt.

Az elsőnél viszont 3x volt orgazmusom, és egyáltalán nem fájt, nagyon élveztem.

2010. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
ne izgugl, nekem friss a dolog...nem rég vesztettem el:$ és nem volt sem vérzés, sem fájdalom, bár nem mentem el...de szűzhártyám nem volt...meg is lepődött a barátom, de hát az átszakadhat néhány szerencsésnek pl egy tampontól is...persze te ismered a bnődet...de nem biztos h hazudik, meg hát ilyenről miért tenné...
2010. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
66%

Én elmentem az elsőnél :)

Szóval hüjevagy, inkább örülj a szitunak :D

2010. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
37%

ma 21:29: te mit osztod a kérdezőt? Rohadtul jogosak a kételyei, nehogy te mondd már meg, hogy a csaj szűz volt-e előtte, vagy nem.

Azt sem tudod, hogy a csaj milyen. Nyilván a kérdező jobban ismeri, és ezáltal merült fel benne, hogy esetleg nem mondhat igazat.


Hát, engem is elgondolkodtatna a dolog. Mindenesetre, ahogy írták előttem, érdemes beszélni vele párkapcsolat-őszinteség témáról, megbeszélni vele a dolgokat hogy neked fontos az őszinteség, és ha valami van, mondja el.

Egy próbát megér. Ha normális a csaj, megérti, hogy kételyeid vannak, és ha te is mondod neki hogy te bízol benne, csak gondoltál arra hogy esetleg neki lehet sz*r és azért hazudott, akkor meg fog érteni, és nem fog dobni, esetleg hazaküldeni hogy miket gondolsz róla.


Az is fontos egy párkapcsolatban, hogy a problémákról tudjatok beszélni. Márpedig ha erről nem képes veled beszélni, akkor ne várj sokat a kapcsolattól. Egy hónap még nagyon friss kapcsolat, még alig ismeritek egymást (bár nemtom előtte hány éve ismertétek egymást).


Bocs hogy hosszú lett, de gondoltam kifejtem a véleményem, meg adok néhány tanácsot, hátha számodra is hasznosnak tűnhet :)

2010. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Attól függ hány évesek vagytok. A szűzhártya sporttól is kiszakadhat, de ritka szerintem. Amúgy én is csak 1,5 hónapot vártam az első szeretkezésig, de akkor már 18 voltam. Viszont mi azóta is együtt vagyunk. Az már érdekesebb hogy elment, lehet hogy csak megjátszotta, de semmi sem lehetetlen. Ha meg tényleg hazudik neked, akkor ez nem lesz egy hosszú kapcsolat.

20/

2010. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy hónap után feküdtem le az első barátommal, nem véreztem, és nem is fájt. Egyáltalán nem lehetetlen.
2010. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Manócska'90 ***** válasza:
100%

Szia!


Nem biztos, hogy hazudott. Az én unokatesómnak 19 évesen volt (van, most 20 éves) az ELSŐ PASIja és 2 hét után lefeküdtek - csak azért két hét, mert közbe jött a női baj. Ő is szűz volt persze, élete első pasijával és nem fájt neki, élvezte és el is élvezett.


Szóval nem mindenki egyforma. Inkább örülj és ne kételkedj benne, mert akkor ott előbb-utóbb valami nagyon nem fog működni.

2010. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
csak annyit tok mondani, h amikor elvesztettem a szüzességemet, én se véreztem, és nem is fájt. nem jár az akkora fájdalommal, mint ahogy egyesek hiresztelik. csak nem 14 - 15 éves korban kell kezdeni, hanem éretten, akkor kisebb az esélye, h fáj majd. sztem szűz volt a csaj, mi oka lenne, h hazudjon?
2010. máj. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%

Igaza van az embereknek itt: hülye vagy.

Tényleg van, akinek már elsőre is jó és nem vérzik.


Aktus UTÁN pedig már nem kérdezzük, hogy szűz volt-e a jány! Ha annyira érdekel, miért nem kérted meg előtte, hogy mutassa meg? Ha akkor nem érdekelt - ne érdekeljen most se!


Ha pedig nem hiszel neki, ásd el magad. Milyen kapcsolatod van így vele? Hol a bizalom?

2010. máj. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!