Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintem hazudik. Szűz volt még?

Szerintem hazudik. Szűz volt még?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel tegnap megvolt az első. Vagyis csak neki az első. Nem vártunk sokat... alig 1 hónapot. Nem sürgettem, de csodálkoztam hogy ilyen hamar belement.

A behatolás is könnyen ment. Az első szex pedig FÉL ÓRÁIG!! tartott. Arról nem is beszélve, hogy elment...

Azt mondta, hogy elszakadt a szűzhártyája a tánctól. De ez hülyeség.

Rossz érzés, hogy lehet h átvert. Nekem mindegy lett volna... de igazán bevallhatta volna, ha nem az.


2010. máj. 11. 20:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%
Hmmm. Ez tényleg fura. Nagyon nagyon kevés nőnek van orgazmusa az elsőnél. Én még kicsit véreztem is, meg fájt egy kicsit. Ha csak ő be nem vallja neked, ezt már nem tudod meg.
2010. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:

Kérdezd meg a környezetét, vagy őt magát.


Szerintem is hazudott.

2010. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is fájt az első, én sem élveztem.

Mondd meg neki, hogy szerinted egy párkapcsolatban a legfontosabb az őszinteség, az sem érdekel, ha volt valakivel előtted, csak mondja meg.

2010. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hülyeség, igenis sporttól, lovaglástól elszakadhat! Sőt kezdjük ott hogy minden embernek másmilyen vastagságú! Szerintem inkább örülj a barátnődnek minthogy ezen agyalj! Nem ilyen ritka hogy simán megy minden.
2010. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
az én csajom tornára járt és nekünk is 1 óra körüli volt az 1. és szűz volt egész könyen ment be és csak ritkán érzet fájdalmat de 2-3x elment szar nem tuti hogy hazudott.. hja és a barátnőm 15 volt én akkor 16
2010. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én se véreztem az elsőnél, nem is fájt, és csak azért hagytuk abba, mert ahogy pózt cseréltünk, és újra belém hatolt volna, lecsúszott a gumi. >.<

Nem biztos, hogy hazudik. Erősebb mozdulatoktól szerintem simán átszakadhat a szűzhártya, nekem pl. lehet az játszott közre, hogy előszeretettel spárgáztam/nyújtok rá mind a mai napig, és hogy sokáig csak az extra tamponnal nem áztam át...

2010. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Meglehet, hogy nem volt szűz, de ha hazudott is, biztosan nem rosszindulatból tette, csupán félt attól, hogyan reagálsz, vagy nem szeretett volna csalódást okozni...
2010. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

az elején megbeszéltük a dolgokat. én mondtam addig várok, ameddig szeretné. erre 2 hét után már 69 is volt..

fura egy szűz lánytól...

2010. máj. 11. 21:03
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, attól még, hogy szűz nem kell annyira meglepődni, hogy két hét után akár 69-be is belement... :) Hidd el =)

Egyszerűen lehet, hogy kívánt annyira már akkor, nem?:)

2010. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazat mondott. Mi oka lett volna a hazugságra?
2010. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!