Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem értem miért lenne szégyen...

Nem értem miért lenne szégyen ha valaki szűz?

Figyelt kérdés

Sok kérdést láttam itt hogy ciki ha szűz vagyok és 17 évesen, 20,25 meg stb...

ez annyira lényegtelen...

szerintem nem az számít hogy most szűz e vagy sem, egyáltalán miközük hozzá másoknak h szűz e az vagy sem... Szerintem abszolut nem szégyen ha valaki szűz..

Ti hogy vagytok ezzel?

17L


2010. ápr. 27. 17:25
1 2
 11/19 anonim válasza:
Az első alkalom mindig is fontos mindenki életében!Szerintem főleg ez a lányoknál lehet lényeges,mert ez egész elkövetkezendő szexuális életét befolyásolja az első együttlét! Ha nem jól sül el,lehet hogy egész életedben bánni fogod azt a pillanatot!Az,hogy még szűz vagy cseppet sem égő,igenis légy rá büszke! :D Én sem vesztettem el épp a legkorábban (18 voltam),de lehet,hogy ezt nem is bánom. 27/F
2010. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, sőt legyél rá büszke! Aki ezért cseszeget, az már rég reménytelen eset, őt max sajnálhatod. Mai világban a szüzesség az egyik legnagyobb érték és szerintem házasságon belül elveszteni a helyes, ezzel is hangsúlyozod a választottad fontosságát, valamint ő is ezt teszi ha ő is akkor veszti el. A világ legnagyobb hülyesége egy ilyen értéket csak úgy eldobni magadtól, és megfosztani tőle az igazit...
2010. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Most akkor mégse akkora baj, hogy szűz vagyok? Mert mondták már emiatt, hogy akkor biztosan valami baj van velem. :O


24/F

2010. ápr. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) nagyon rendesek vagytok :)
2010. ápr. 28. 14:46
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

De azért van olyan is aki 15-16 évesen már fel tudja fogni az egészet és nem azért csinálja, mert "menő" vagy csak kíváncsiságból, hogy milyen is lehet.

Tisztelem azokat is akik akár 20 felett is szüzek ebben a mai romlott világban...

2010. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Még szűz vagyok, és mivel most jelen pillanatban nincs barátom, az is maradok még egy darabig. A középiskolában csúfoltak miatta, de csak azért se voltam hajlandó divatból csinálni. Örülök, hogy egyik volt barátommal se feküdtem le, mert utólag biztos megbántam volna. És egyáltalán nem érzem cikinek, hogy még szűz vagyok! (L/22)
2010. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
egyáltalán nem szégyen. arra valaki csak büszke lehet, hogy nem adja oda magát akárkinek.
2010. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
szűz vagyok és büszke vagyok rá...nem mint eggyes osztálytársaim akik azzal nagyzolnak h ők már 5-szőr csinálták meg minden.. 15/L
2010. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bizonyos társaságokban ciki, máshol nem. Persze a normális, ha nem, ezértmondja mindenki, tényleg nem ciki, egyszerűen nem kell olyanok közé kerülni, akik máshogy gondolják..
2010. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!