Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a szégyen abba hogy valaki...

Mi a szégyen abba hogy valaki 30 évesen szűz?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság én már 12 évesen elvesztettem.

De attól még érdekel a feltett kérdésre a válaszok.


2010. márc. 6. 09:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

Ehh:|

Te ffi vagy vagy nö?

2010. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon kemény vagy hogy 12 évesen kú rtál, igazán..:DxD Amúgy csak akkor szégyen, ha szégyenli az ember, ha ő jól van ezzel, akkor más se tud változtatni ezen.
2010. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, 12 évesen vesztettem el, csak érdekel ez a mai világban miért szégyen 30 évesen? Ez nem fogyatékosság csak az egyén állapotában fennálló hiányosság.

Szerintetek miért szégyen?

2010. márc. 6. 09:49
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem szégyen- különben sem látszik kívülről senkin h szűz-e v nem.
2010. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
12 évesen én még babáztam, a barbie-pasikkal smároltam. :DDD Nah, azért nem, csak éreztetni akartam, hogy milyen már 12 évesen szexelni.. Én 20 éves lány vagyok, még szűz (és nem azért, mert csúnya vagy dagi lennék!!!), egyszerűen úgy vagyok vele, hogy ha már ennyi ideig úgymond "megbecsültem", akkor továbbra is megfogom, és ha találok egy olyan pasit, aki megérdemel, majd akkor elvesztem. :) Az én véleményem szerint egyáltalán nem cikis, én örülnék, ha minden szűz ember (17 év felett) büszke lenne rá, hogy még az, és nem szégyelné!!! (Keri20)
2010. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is van egy több, mint 30 éves szűz ismerősöm... Elég durva, hogy csajokról fantáziál, és mindegyik fenekét nézi, majd áradozik, h mennyire jó csaj.... Aki már szexelt életében, az ilyeneket nem hangoztat: megnézi, és kész, de nem áradozik róla. A 30 éves szűznek teljesen olyan érzése van, mint egy kamasz 13 évesnek, mindenhol a p.u.n.c.i.kat látja, és mindent a szex köré hangol, mert nem tudhatja milyen érzés az valójában!

Ennek ellenére igen bírom a srácot, őszinte, és igen jó fej! Nem kell lenézni valakit, mert nem volt még nővel! Nincs ebben semmi

2010. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
utolsó előtti, akkor rám büszke lehetsz :P szűz vok 18/f
2010. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a szégyen h vki pl.pedofil v nemi erőszaktevő. A szüzesség az nem szégyen.
2010. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

hát azért az elég gáz h nem bírta elveszteni vkivel...

12 évesen szexelni azért nem semmi :D legalább élvezted?

2010. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Igen nagyon.
2010. márc. 6. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!