Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a szégyen abba hogy valaki...

Mi a szégyen abba hogy valaki 30 évesen szűz?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság én már 12 évesen elvesztettem.

De attól még érdekel a feltett kérdésre a válaszok.


2010. márc. 6. 09:35
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
nem nem
2010. ápr. 20. 13:05
 22/28 anonim ***** válasza:

sztem hülyeség az igazira várni, mert attól még, hogy úgy érzed ő az, lehet, hogy lefekszel vele és egy hét múlva megcsal....utána meg gondolkozhatsz mire vártál ennyit, és hogy mennyi jóból maradtál ki!



21/L

2010. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
12%
hát szerintem az mnár szégyen,,ebben a világban..úgy hogy huzzon bele.
2010. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
"tegnap 19:09"-es. mennyire igazad van. :O végre vki aki ugyanúgy gondolja ezt mint én. nem tom. én nem mondom h nem ciki, de ... szal ha a barátom az illető akk nem érdekel. (najó akk se érdekel ha nem a barátom)általában csak nagyot nézek h: "jéé van olyan aki nem 13-14 évesen bújt ágyba?" én is szűz vagyok még. és van 20 éves szűz barátom. és tök jól el vagyunk. igaz naphosszat panaszkodunk h miért nincs párunk xD
2010. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Bármi miatt is legyen valaki 30 éves koráig szűz (igazi partner hiánya, szorongás, félelem, önbizalomhiány), ne gátolja abban, hogy még normális párkapcsolatot alakíthasson ki!

Amúgy nem ciki, csak annak aki szűz (tehát saját magának beszéli be, és szégyenli).

2010. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A szégyen egy elvont fogalom. Az felfogás kérdése, hogy valaki szégyelli vagy sem.


pl szerintem büszke lehet magára az, aki azért vesztette el későn, mert nem akarta csak azért senkivel, hogy meglegyen, s nem ment emiatt qrvához sem, hanem kivárta azt akivel kölcsönösen akarták egymást.

2010. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, hány éves volt a kislány, amikr 12 évesen elveszteteted? Am Borsód megyéből?
2010. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ha valakinek irreálisak az elvárásai partner terén és azért szűz,akkor vérciki.Pl. ha egy nem éppen szép lány csak modell szépségű pasikkal akar kezdeni,úgy gáz.Fordítottja ugyanez.

Viszont ha valakinek az életében történt valami komoly pszichés sérülés-rossz kapcsolat,megcsalás,stb.-,ami miatt nem bízik meg az emberekben,arról nem tehet,szóval nem ciki.

2014. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!