Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Adnátok tippeket? >>>Bővebben<<<

Adnátok tippeket? >>>Bővebben<<<

Figyelt kérdés

nagyon szeretem a barátomat akivel már 5 hónapja együtt vagyunk.Én még szűz vagyok, Ő már nem. Már eljutottunk az orálissex ig egyszer. És most megakadtunk, mert félek de nem tudom hogy miért és hogy mitől...adnátok tippeket hogyan győzhetném le a félelmemet az orális kielégítés felett?

(15/L)


2010. ápr. 19. 18:58
1 2
 11/16 anonim válasza:
És melyiktől félsz, attól amikor te csinálod neki vagy amikor ő neked vagy mindkettőtől?
2010. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

19:09

hagynám csak nem tudok lazítani....mert félek

2010. ápr. 19. 20:52
 13/16 A kérdező kommentje:

19:14

beszéltem vele

:)

2010. ápr. 19. 20:53
 14/16 A kérdező kommentje:

19:16 minkettőtől

Ő szokta először nekem... nem várja el hogy én is csináljam de az meg sztem úgy nem fair

2010. ápr. 19. 20:54
 15/16 anonim válasza:

Én is 15 voltam, 3 hónapja jártunk és már nagyon akartam, és szerintem nem lett volna gond, de ő lebeszélt. Aztán 5 hónapja jártunk, nagyon akartam már, de megint lebeszélt, és mikor 7 hónapja jártunk, akkor történt meg. Én nem féltem egyik esetben sem. És nagyon jó volt:)

Lehet, hogy még nincs meg a kellő bizalom benned iránta. Én is csak azt tudom ajánlani, hogy lehet még várni...

Olyat próbáljatok esetleg, hogy simogasson, meg csókolgasson mindenütt, de ott ne. Legyenek ilyen alkalmak egy csomó, ezek segíthetnek szerintem :)

2010. ápr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

:D kösziiiiiii hogy ezt elmondtad!!!

nagyon sokat segítettél!!!!!!!!!

2010. ápr. 20. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!