Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki h 16 évesen nem...

Nagyon ciki h 16 évesen nem volt csajom? És az mennyire gáz h még szűz is vagyok? :S

Figyelt kérdés

Olyan rhadt sokat olvastam h ilyen 12-13 éves kisp!csák írnak h ilyen ciki ez meg olyan ciki az meg h lehetek-e terhes meg mindenféle f4szság h az hihehetetlen....

Lassan már kezdem úgy érezni magam mintha 100 éves lennék.

Tényleg 1 ilyen 3lb4sz0tt világban élünk, ahol már a 10 évesek sem élhetnek szex nélkül?

16/F


2010. ápr. 11. 14:00
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
hát, 13 évesen...=D majd szólok a szomszéd kislánynak, hogy le van maradva
2010. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:

sajnos eléggé elfajult a mai világ, komolyan, múltkor olyat olvastam, hogy két 10 éves kisfiú megerőszakolt egy 8éves kislányt. Egyre betegebbek az emberek, ez nem normális. Légy büszke rá, hogy te nem ilyen vagy.

16 évesen én elveszíthettem volna, 17 évesen is, de mind egyéjszakás kaland lett volna, és örülök, hogy vártam 18 éves koromig, mire megtörtént, szerelmes voltam és vagyok most is, azóta is együtt vagyunk.

19/L

2010. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Körbenéztél manapság egy diszkóban? A 16 éves lányok úgy vonaglanak a tánctéren, mintha kb sztriptízbárban ők táncolnának a színpadon. Na így néznek ki azok, akik 12 évesen elveszítik a szüzességüket. Fel se fogják mi a szex értelme. Én igen is becsüllek, hogy még szűz vagy. Az hogy még nem volt barátnőd, az egy olyan dolog, hogy nem érezted az idejét. Majd lesz, ha úgy érzed, hogy szükséged lesz rá. Szerintem az optimális kor a szüzesség elvesztésére 17-19 év, de ez nagyon egyénfüggő, meg persze attól is függ, hogy kinek mikor jön össze olyan kapcsolat.
2010. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nyugi. Nekem se volt még senkim.:)

15L

2010. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

:D

Köszi a válaszokat:D

Tök jó h vannak olyan korombeliek akik még úgy gondolkoznak mint én :)

2010. ápr. 14. 17:19
 26/30 anonim válasza:
Nem gáz, nem kell parázni miatta. Én majdnem 20 voltam mikor először szexeltem, csajom is csak 17-18 évesen volt először. Pedig állítólag helyes srác vagyok, csak nekem valamiért nem volt önbizalmam, gondolom te is így vagy vele. Csajozzál többet és fel a fejjel!
2010. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Az én bátyám egy hét múlva lesz 18 éves,és még nem volt barátnője,szűz. Megelőzve a kérdéseket:a legjobb barátjától tudom,akinek mindent elmond.Egy ideig sokat gondolkodtam rajta miért lehet ez,de majd lesz barátnője,ha megtalálja a megfelelőt.Nehéz természet,de rá is vár valaki,ahogy rád is;)
2010. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Figyu. Szerintem az a gáz. hogy 16 évesen ilyen kérdést teszel fel :S. A szex nem a tiniknek való szerintem 18 éves kor alatt nem is szabadna elkezdeni! Azok a csajok vagy srácok akik meg 14-15 évesen (már leírni is "morbid" ) elkezdik azok már huszonéves korukra olyan kiégettek lesznek majd mint egy középkorú (40-50 éves ember). Pedig 20on éves korban a legjobb a szex :p...tehát azok szívnak akik korán kezdik ennyi.

26/F

2010. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Igen gáz, nagyon is sőt nagyon is szégyen... uristen mekkora szégyen... hogy voltál képes ezt ki írni h még szőz vagy?? uristen!!!!!!!!!


XD

jó h nem szégyen XD

a fiúk álltalában késöbb vesztik el

18-19 de van aki akár 20 évesen is szüz apszolut nem szégyen...

csak mindenki el van h már 2évesen basznak -.-


nyugodj meg ez hülyeség

jó hogy nem szégyen, sőőt az a szégyen aki már rég füt fát megdug...

2010. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

:D hát először is :D


tegnap(2010.04.14.) 18:44

Booooldog szülinapot neki :D


tegnap(2010.04.14.) 23:10

:D am kamu kérdés :D igazából csak r0hadt ideges voltam h már lassan egy10 éves se tud szex nélkül élni...:D


tegnap(2010.04.14.) 23:36

xD

és ezt hívják bioszexnek :D

fűvel-fával :D

2010. ápr. 15. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!