Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki h 16 évesen nem...

Nagyon ciki h 16 évesen nem volt csajom? És az mennyire gáz h még szűz is vagyok? :S

Figyelt kérdés

Olyan rhadt sokat olvastam h ilyen 12-13 éves kisp!csák írnak h ilyen ciki ez meg olyan ciki az meg h lehetek-e terhes meg mindenféle f4szság h az hihehetetlen....

Lassan már kezdem úgy érezni magam mintha 100 éves lennék.

Tényleg 1 ilyen 3lb4sz0tt világban élünk, ahol már a 10 évesek sem élhetnek szex nélkül?

16/F


2010. ápr. 11. 14:00
1 2 3
 1/30 anonim válasza:

Nem ciki, és nem gáz.

Ilyen vagy.

Azokból meg k_urva lesz majd..

2010. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
Mármint azokbol a 12-13évesekböl*
2010. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
sztem egyáltalán nem ciki, inkább az gáz, hogy ha már 11-12 évesen kezdi valaki ezt az egészet, mert akkor meg a tojáshéj ottvan a seggén... Szal ne aggódj nincs ebbe semmi cinkes
2010. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
Én ugyanolyan idős vagyok mint te és nekem se volt csajom. . .:D Lásd nem Te vagy az egyetlen ilyen. :D
2010. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
egyáltalán nem ciki, szerintem kb 20 éves korig nem ciki, akiknek már 11-12 éves korukban van azok 20 éves korukra általában teljesen kiégnek. Szóval ez miatt ne aggódj.
2010. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Én két és fél hónap mulva leszek nagykorú és nekem sem volt még csajom, mert úgy voltam vele, hogy bőven ráér, pedig engem mindenki basztatott, még szüleim is hogy barátnő kéne. Én csak annyit mondok eddig megvoltam így, majd lesz, utána egyszer úgyis házasodni kell majd, akkor meg soha nem leszek többé 'szabad', nem ráérsz?:D
2010. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
nem maradsz le semmiről, nyugalom, csigavér...addig ameddig "csaj" kell addig nem is állsz készen semmilyen kapcsolatra. Azért ne menj bele egy kapcsolatba mert eddig még nem volt...nem az a gáz, hogy még nem volt, hanem hogy problémát csinálsz belőle...
2010. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:

én 16L lány vagyok és én is szűz vagyok, igaz volt már pár barátom ( nem sok ) de még nem állok készen rá... a mostani barátomnak én vagyok az első barátnője ő is szűz és remélem együtt fogjuk elveszíteni. Igaz még csak 2 hónapja járunk..


Hogy a kérdésre is válaszoljak egyáltalán nem gáz. Majd eljön az igazi és kész. Ettől még lehetsz érdekes, humoros, okos, stbstb :)

2010. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Egyik sem ciki! Falramászok az ilyen kérdésektől! Ha tudni akarod, 10 éve, tehát nem is olyan rég az osztálytársaim nagy része szűzen érettségizett le, az egyetemre is rengeteg srác jött szűzen. Később tanárként is dolgoztam, némi betekintést nyertem a dolgokba, hát hidd el, ez csak mese, hogy mindenki 14 éves korában csinálja, a legtöbb gyereknek még nem volt e téren tapasztalata! A gimnáziumi csoportjaimban is lehetett tudni, kinek van barátja/barátnője (pár gyereknek csak), netán ki az, aki szexuálisan "szabados" - pont azért, mert egyik se volt mindenkire jellemző! Nem kezdi mindenki az óvodában, nyugi! A barátom elég extra esetnek számít,hogy ő már anno 14 évesen kezdte - fiú haverjaimra a 18-20 éves kori kezdés volt a jellemző.

29/n

2010. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Még nem gáz, de nem sokára már az lesz.

Am attól is függ, hogy nem is volt rá lehetőség, vagy lett volna, csak te nem akartad.

2010. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!