Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki h 16 évesen nem...

Nagyon ciki h 16 évesen nem volt csajom? És az mennyire gáz h még szűz is vagyok? :S

Figyelt kérdés

Olyan rhadt sokat olvastam h ilyen 12-13 éves kisp!csák írnak h ilyen ciki ez meg olyan ciki az meg h lehetek-e terhes meg mindenféle f4szság h az hihehetetlen....

Lassan már kezdem úgy érezni magam mintha 100 éves lennék.

Tényleg 1 ilyen 3lb4sz0tt világban élünk, ahol már a 10 évesek sem élhetnek szex nélkül?

16/F


2010. ápr. 11. 14:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ma már tényleg egy ilyen elcseszett világban élünk ma, hogy azt aki hogyha még mondjuk pl. 14 fölött szűz, vagy nem csókolózott, akkor a "társadalom" kirekeszti. De az ilyen ember, mint te inkább legyen rá büszke, h ő nem tagja ennek az őrült, idióta "agya"ment taknyosoknak...szóval ez szerinte csak plusz a normális lányoknél.

Egyébként, csak koor ciki, ha te annak érzed. Ne a mások véleménye alapján cselekedj, hanem hallgass a te józan eszedre, és a saját gondolatod alapján cselekedj, én ezt tanácsolom.

Én 18 éves lány vagyok, és én is szűz vagyok még, és egyáltalán nem bánom...erről csak ennyit.

2010. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

:D

Gondoltam h ilyen válaszok lesznek :D

Nem akarom még elveszíteni a szüzességem, csak annyira idegesít h az ilyen 10 évesek írogatnak hülye kérdéseket, meghogy már nem szüzek de mégis mit is kellene csinálni a szexben...

2010. ápr. 11. 14:56
 13/30 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod. Ő úgy érzi jól magát, te így. Nem hülyébb egyik sem, és nem ettől függ h mennyire vagytok értékes emberek.
2010. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

14:53-as vagyok.

A kérdező kommentjére: Igen, nekem is néha már nagyon elegem van az ilyesmi kérdésekből...a kis 10évesekéből

Ha már nagyon bemérgesedem, akkor ezek miatt lépek ki inen:) miután már leírtam kb 20x ugyanazt a választ...

2010. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

és mért nem volt?:D

erre nagyon kíváncsi vagyok oo

2010. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:

nem ciki h még szűz vagy sőt...

am én 15 vok és még nekmse volt sok kapcsolatom de nem szégyenkezem.vagy jópár udvarlóm de sztem nemadom magyam könnyen...nagyon nem :D

de legalább megbecsülnek és nem csak egy kis k.vának néznek a fiúk ennyi...

2010. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:

Nem az a ciki, hogy még 16 évesen szűz vagy, és nincs barátnőd, hanem az, hogy már valaki 14 évesen qva...

Majd megtalálod te is az igazit, ha eljön az ideje:)

2010. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ciki.

utálom az olyanokat, akik fűvel-fával.

2010. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
100%
Sok olyan fiú ismerősöm van,akik rettenetesen jól néznek ki,de 18-19-20 évesen vesztették el,egy olyan lánnyal akit szerettek.Ne foglalkozz az ilyenekkel...Akkor veszítsd el,amikor jónak látod egy olyan lánnyal,akit szeretsz is. :)
2010. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nem ciki, nem gáz.

Ráérsz.

2010. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!