Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elvesztettem a szüzességem,...

Elvesztettem a szüzességem, vagy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Egy szép nyári estét együt töltöttem egy sráccal! Igazság szerint nagyon lassan adtam be a derekamat, sőt nem is akartam, de amikor megújjazott kicsit lázba hozott! Próbálta bedugni a péniszét a vaginámba... Nem emlékszem pontosan mennyire ment be, de arra igen, hogy fájt nagyon és nem telt sok időbe és kértem, hogy vegye ki és hagyja abba, persze meg is tette! Szűz vagyok még?
2007. nov. 11. 22:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, 3 év alatt már ezerszel b*sztál azóta, de mivel szinte mindenki hülyeséget mondott, leírom az igazságot; mivel már volt a hüvelyedben pénisz (tök mindegy, hogy mennyire dugta be a srác), NEM vagy szűz, akár átszakadt a szűzhártyád, akár nem.
2010. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!