Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elvesztettem a szüzességem,...

Elvesztettem a szüzességem, vagy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Egy szép nyári estét együt töltöttem egy sráccal! Igazság szerint nagyon lassan adtam be a derekamat, sőt nem is akartam, de amikor megújjazott kicsit lázba hozott! Próbálta bedugni a péniszét a vaginámba... Nem emlékszem pontosan mennyire ment be, de arra igen, hogy fájt nagyon és nem telt sok időbe és kértem, hogy vegye ki és hagyja abba, persze meg is tette! Szűz vagyok még?
2007. nov. 11. 22:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%
Szerintem már nem vagy az, semmilyen értelemben.
2007. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
hát már tutira nem...
2007. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Azt,hogy a szűzhártyád átszakadt-e, nem lehet megmondani-bár legtöbb esetben enyhe élénkpiros vérzéssel jár- de hogy a "köztudatba" élő szüzesség fogalmát elvesztetted, az biztos, hisz már belédhatolt egy pénisz, még na nem is nagyon és nem is sokáig.
2007. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát szerintem még lehetsz szűz, vagyis nem biztos hogy a szűzhártyád át szakadt. Az enyém is csak a 4.dik után szakadt el pedig nálam az azok is teljes aktusok voltak.
2007. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Elképzelhető, hogy nem szakadt át a szűzhártyád, a következő aktusnál úgyis észreveszed, hogy ugyanannyira fáj-e, próbálj meg minél jobban felizgulni, hogy minél nedvesebb legyél, akkor sokkal kevésbé fog fájni és ha fáj is, ha nem nagyon, akkor várj kicsit, mert el fog múlni szex közben, legalábbis anno nálam is így volt.
2007. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
én azt olvastam hogy ha egy csaj két ujját feltudja magának dugni ugy hogy nem érez akadályt akkor már nem szüz, mert egy ujj még átférhet a szüzhártyán, ugy hogy nem szakad át.
2007. nov. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha vitrinbe elraktad, akkor még IGEN!
2008. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
nem mindegy?
2008. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

VALÓSZINÜLEG NEM DE LEHET HOGY MIVEL GYORSAN ABBAHAGYTÁTOK EZÉRT NEM REPETT ÁT A SZÜZHÁRTYÁD

NÉZESD MEG!

2008. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
76%
úristen,tényleg ennyire fogalomzavaros az ifjúság?ha még szűz egy lány ,vagy épp fiú,talán egy light -os petting belefér,de ha már mindent dugnak mindenhová,elülről hátulról jobbra meg balra,de csak kicsit , meg nem végig,akkor ugye még szűz vok...hát NEM,és főleg már NEM ÁRTATLAN ugyanis már az a lány aki több f...t fogott mint kilincset,és orálisan kielégitette a pasiját,meg minden van ,épp csak a szűzhártyára vigyáz h az ne szakadjon ki,meg ne tegye be a fiú tul mélyre,az a lány semmiképp sem szűz már
2009. jún. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!