Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyum nem áll velem szóba,...

Anyum nem áll velem szóba, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Megmondtam neki, hogy lefeküdtem a barátommal, kiborult, és azt mondta, hogy most ne szoljak hozzá. Mit tudnék tenni ez ügyben??

Lány vagyok.


2010. márc. 27. 11:58
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Lehet hogy csak irigykedik Rád.
2010. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

2 nap után is kerül, és éppen csak a minimálisat szól hozzám.

Miért????

2010. márc. 29. 15:10
 13/23 anonim ***** válasza:

Legyél türelmes, teljesen normális ha így reagál. Anya! Mit vársz tőle félt Téged. Ez olyan mintha elvinnéd a kocsit és másnap mikor hazaérsz, jah elvittem bocsi :$

Előtte beszélhettél volna róla vele ha jó a kapcsolatotok elmondásod szerint. Lehet nem haragudna most annyira. Nah azért sok sikert

2010. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Visszacsinálni már nem tudom, sajnos.

Most mit tudnék vele csinálni?

2010. márc. 29. 15:17
 15/23 anonim ***** válasza:

Hát én anyukám meg munkahelyén büszkélkedett, hogy ilyen jó a kapcsolatunk hogy egyből elmondtam neki, és nem titkolóztam. Ülj le vele, és nyugtasd meg hogy nem kell aggódnia, mert nem bántad meg és természetesen védekeztek is rendesen.

22/l

2010. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
én nagyon leórdítanám a fejét, hogy mit képzel magáról...semmi okasics megsértődni, szóval fékezzen magán!!!
2010. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy így viselkedik, mert ez azt jelenti, hogy törődik veled.


A normális, lánygyerekes szülők általában úgy képzelik el, hogy a lányuk úgy fog meghalni, hogy soha nem részesített senkivel szexuális kapcsolatot és unokájuk is Szűz Mária stílusban fog fogantatni.


Adj neki egy kis időt és hozzá fog szokni, hogy első sorban ember/nő vagy, nem gyerek. :)

2010. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
mond meg, hogy áprilisi tréfa volt :D
2010. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
a család többi tagja mit szól hozzá?
2010. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Csak nagybátyám tud még róla.

Ő örült, vagy legalábbis annyi volt, hogy vigyázzak, és most vagyok tinédzser, nincs semmi baj.

Apu nem tudja, de ne is tudja, tőle mit kapnék, uuh :S

2010. márc. 29. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!