Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyum nem áll velem szóba,...

Anyum nem áll velem szóba, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Megmondtam neki, hogy lefeküdtem a barátommal, kiborult, és azt mondta, hogy most ne szoljak hozzá. Mit tudnék tenni ez ügyben??

Lány vagyok.


2010. márc. 27. 11:58
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
hány éves vagy?
2010. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
17 múltam.
2010. márc. 27. 12:03
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, majd megnyugszik ,nem fog egész életében így viselkedni.
2010. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De rosszul esik.

Jó kapcsolatban vagyunk, így nem értem a mostani viselkedését.

Azt meg nem szeretném ha eltiltana a fiútól.

2010. márc. 27. 12:11
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

ülj le vele beszélni.. ha nem akar, akkor mond meg neki, hogy ne viselkedjen gyerekesen, lassan már felnőtt nő leszel, fogadja el :)

ha te normálisan állsz hozzá, akkor ő is rájön, hogy felelősségteljes vagy, és nincs miért aggódnia :)

2010. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
17éves vagy és bunkózik!!!Anyukád szerintem örülhetne hogy 17 voltál!
2010. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Van valami gondja a pároddal? Lehet, hogy ezen akadt ki. Ha nem szereti a párodat, akkor mit mond, mi a gond vele?
2010. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Belsőben hasonlítunk egymásra.

Hirtelen haragú vagyok és ő is, és nem biztos, hogy sokáig húzzuk egymás mellett, és gondolom, hogy miért az elsőnek adom oda magam, vagy már nem tudom mit gondoljak.

2010. márc. 27. 16:27
 9/23 anonim válasza:
100%

Valószínűleg csak az a gondja, hogy "felnőttél"

Már nem az a kislány vagy akinek megmondja, hogy mit csináljon, hanem egy felnőtt kor felé haladó fiatal lány...

Egyet értek az egyik előttem szólóval...örüljön, hogy a 17-et betöltötted, mert manapság nagyon sok lány már 14 évesen nem szűz...amikor még azt sem tudják, hogy mi micsoda...Ha belegondolok, nekem 14 évesen még eszembe sem jutott az, hogy komolyabb kapcsolatom legyen főleg az nem hogy szexeljek...

Szerintem ülj le anyuddal és higgadtan beszéljétek át ezt a témát...kérdezd meg bátran, hogy ő mikor esett át a tűzkeresztségen.Hogy ő tudott-e beszélni ilyen dolgokról az édesanyjával, és hogy neki hogy esett volna, ha az anyuja így reagál, mint most ő!?

Ilyen az élet...előbb vagy utóbb felnő minden gyerek...még ha ez a szülőnek fáj is...De előbb-utóbb majd anyud is elfogadja...

2010. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mi a baja az anyukádnak. örülhetne szerintem, hogy nem 13-14 évesen veszítetted el. :)
2010. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!