Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 27 év korkülönbség, áthidalható?

27 év korkülönbség, áthidalható?

Figyelt kérdés
Most vagyok 21, barátom 48. Tudom hogy durva, de szeretem. Mindenki szerint rossz?
2010. márc. 21. 23:26
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
0%
járókerettel és viagrával simán át lehet hidalni ezt a pár évet.
2010. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy rossz! Nézd meg Hugh Hefnert! Hány nője van, akik a dédunokái lehetnének... 27 év ahhoz képest semmiség...

Am meg ha téged nem zavar, h az apád lehetne, akk váljék egészségedre!

2010. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

szüleim között 25 év van.

most már egymás agyára mennek :S

persze ezzel nem akarom elvenni a kedved. de anyumnak az esküvőkor a fodrász már akkor megmondta,amikor anyum 20 éves volt,hogy ha majd ő lesz 35, apum meg 60, elviselhetetlen lesz apukám. most már azt kívánom, bárcsak elválnának. apám kibírhatatlan. :(

de ki tudja. lehet nektek összejön :)

sok sikert nektek

2010. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
előző 15/L voltam
2010. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Na ez egy jó kérdés. Köztem és kiszemeltem közt 25 év. én már teljesen bele vagyok szeretve, elvileg ő is(azért mondom hogy elvileg, mert ezt mondja hogy szeret, de valahogy nem bízom senkiben:D) jól megvagyunk, bár még nem járunk, mert én félek emiatt, hogy mi lesz később. Mondjuk nem feltétlen kell ezen aggódni, mert bár szeretem, de kétlem, hogy vele akarnám leélni az életem...
2010. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát önmagában nem gáz, előfordul ilysmi, bár ritkaság. Nemtom, mióta jártok, szóval a generációs-nézetbeli-stb különbségekhez nemtok hozzászólni, mert vagy majd eldől, vagy már össeszoktatok, nemtom. Ha már hozzámész, az neccesebb, mert ő már 80 éves tatika lesz bottal és protkóval, mikor te még mindig csak 53. Már ha él addig.. Ezt ne vedd bántásnak, és tényleg előfordul ilyesmi, szóval ha bevállalod, hajrá!
2010. márc. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Én 20 vagyok és a pasim 48 :)) Pont ki akartam írni egy hasonló kérdést én is.

Nálunk semmi probléma nincsen, mert én elég érett vagyok és nem vagyok gyerekes, így megértjük egymást és jól kijövünk. Ráadásul ő elég makacs, viszont én se vagyok egyszerű ezért kb. csak én értem őt meg.

Illetve ő elég jól is néz ki, simán letagadhatna vagy 10 évet. :)

Szóval semmi problémánk nincsen azon kívül, hogy mindenki megjegyzéseket tesz (nem az utcán, hanem az ismerősök).

Tudom, hogy a lánya, sőt lassan az unokája lehetnék de ez engem nem zavar, mert nem úgy tekintek rá, mint egy apámmal egyidős férfire (apám egyébként fiatalabb :D) hanem mint egy szexi pasira, aki nekem bejön. Most az, hogy idősebb nem számít.


De én talán könnyebb helyzetben vagyok, mint te mert tudom, hogy mi sosem fogunk összeházasodni és gyerekeink sem lesznek, így ez a része engem nem is foglalkoztat. Nem tudom téged mennyire gondolkoztat ez a dolog.

2010. márc. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
apakomplexus
2010. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

tegnap 20:47


Te kis Freud! Olvastál valamit a neten?

2010. márc. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Le leszek pontozva, de csak saját vélemény, szóval ne ez legyen a támaszpont...

Nos, szerintem te még nagyon fiatal vagy (életed előtted és egyéb közhelyek :D) ő meg már igencsak érett. Most nagyon szép és jó, de sajnos pár év, és ő mindenképpen nagyon öregszik...

Pl 30 évesen ő már 57 lesz :(

Viszont, ez a te döntésed ;)

2010. márc. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!