Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már 1 éve van egy barátom...

199303 kérdése:

Már 1 éve van egy barátom akivel márlefekűdnék de amikor már ott tartunk mindig bepánikolok. és abba hagyuk pedig nagyon szeretem őt de félek hogy ez miatt elvesztem őt. Mit tegyek hogy ez elmuljon? én 17 ő 21. szerintetek nagy a korkűlőnbség.

Figyelt kérdés
Előre is kőszi a válaszokat sziasztok. Ja és még valami értelmes válaszokat lécci a hűlyeséggekel kiméljetek
2010. febr. 17. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4 év van kösztetek, azt te magad döntsd el, hogy sok-e vagy sem. Egyszer élsz, te is mint mindenki más. Ha egyszer már megteszitek nincs vissza út.
2010. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%

Szerintem vagy idd le magad nagyon, vagy feküdj le mással, gyakorolj sokat és utána vele szemben már nem lesznek gátlásaid...


U.i.: a körkülönbség nem nagy...

2010. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De ne parázz be! A szex jó!
2010. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17 éves vagy és még szűz vagy? Az egész jó.. ilyenkor a lányok 14 évesen veszítik el.
2010. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
azért nem akarom őt megcsalni mert szeretem
2010. febr. 17. 17:46
 6/14 A kérdező kommentje:
igen még az vagyok:)
2010. febr. 17. 17:47
 7/14 A kérdező kommentje:
és szerintetek ezért nem fog elhagynimert nem birom még megtenni vele?
2010. febr. 17. 17:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az a 4 év sok e, vagy nem azt nektek kell eldönteni. Ha nem érzitek annak, akkor nem sok, de ha zavar, akkor sok!

A szex kérdésedhez meg csak annyit, hogy azért parázol be, mert -bár a mai világban már 17 évesen van, aki nem szűz- te mégsem állsz rá készen lelkileg, hogy elveszítsd a szűzességedet!

2010. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó kérdésedre az utolsó kommented után válaszoló válasza:

Ha valóban, őszintén szeret, akkor tutira nem fog elhegyni, de ha inkább csak a tested kell neki, akkor hamarosan vége a kapcsolatnak. Viszont ez esetben meg sem érdemel téged!

2010. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kőszőnőm utolso válaszolo:) azért remélem nem igy lesz. de igazad van ha ezért elhagy akkor sose szeretet igazán
2010. febr. 17. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!