Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, ha ennyi a korkülö...

Mit tegyek, ha ennyi a korkülönbség?

Figyelt kérdés
3hónapja járok egy 22 éves fiuval, pár hónap múlva én is betöltöm a 17-et, viszont-lehet bután hangzik- de megfogadtam hogy 18 éves koromig nem szeretném elvesziteni a szüzességem. Erről beszéltem vele és tetszett is neki az ötlet.Azonban mégis csak 22 éves,azt mondta értem kibirja, de vannak szükségletei és nem szeretném emiatt elvesziteni.
2011. aug. 14. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy évet ki kell,h bírjon ha szeret. egyébként sokmindennel kárpótolhatod addig :P a korkülönbség miatt meg ne aggódj;ez teljesen normális
2011. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
24/F (első) ha én tudtam várni majdnem ugyanennyit,akkor ő is :) ui.: a saját neme ellen beszélek, de ez a hosszú kapcsolat titka :S :D
2011. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

miért nem gondolkozik így minden lány?? :D aki meg igen az miért foglalt? :D

ha igazán szert kifogja várni azt az időt lehet h a szükségleteknél 1 kis orálra gondolt vagy h azért valahogy mégis csak elégítsd ki :)

2011. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Lakatold le a farkát :DD
2011. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem fekszel le vele még vannak kiskapuk, amivel örömet tudsz neki okozni.
2011. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
38%
Hogy mit tegyél? Ha elég sűrűn leszopod, akkor nem lesz probléma a dologból. A korkülönbség nem sok.
2011. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ez nem nagy korkülömbség nekem 11 évvel idősebb a faszim.

Mondjuk én nem is fogadtam meg semmit se

2011. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oké ... nekem kicsit fura, nem igazán vagyok felkészülve szopásra :D de azért igyekezni fogok :P

köszi a válaszokat :)

2011. aug. 15. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!