Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már 1 éve van egy barátom...

199303 kérdése:

Már 1 éve van egy barátom akivel márlefekűdnék de amikor már ott tartunk mindig bepánikolok. és abba hagyuk pedig nagyon szeretem őt de félek hogy ez miatt elvesztem őt. Mit tegyek hogy ez elmuljon? én 17 ő 21. szerintetek nagy a korkűlőnbség.

Figyelt kérdés
Előre is kőszi a válaszokat sziasztok. Ja és még valami értelmes válaszokat lécci a hűlyeséggekel kiméljetek
2010. febr. 17. 17:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
a tőbbi válaszokat is kőszőnőm amik eddigérkeztek
2010. febr. 17. 17:58
 12/14 anonim válasza:
Ha kicsit is normális a pasid akkor kivár téged!Ha nem, akkor egyértelmű hogy nem fog működni.
2010. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Már 1 éve van egy barátom akivel már lefeküdnék de amikor már ott tartunk mindig bepánikolok. Abba hagyjuk pedig nagyon szeretem Őt, de félek hogy emiatt elveszítem Őt. Mit tegyek hogy ez elmúljon? Én 17 Ő 21. Szerintetek nagy a korkülönbség?


Esetleg így. Inkább fogj egy helyesírási szótárt.

De hogy valami hasznosat is írjak :

Ha egy éve vagytok együtt, valószínű hogy nem csak meg akar dugni. Ami azt jelenti, hogy ha már eddig várt, akkor hidd el hogy most sem fog otthagyni emiatt.

Egyébként pedig nincs mitől félned, hidd el. Mindenki nagyon fél az elsőtől. Egyébként ha Te ennyire félsz, akkor tedd fel magadban a kérdést hogy biztos készen állsz rá? Megbízol Te kellőképp ebben a srácban?

2010. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A férjem és én köztem 11 év van, másfél évig jártunk az esküvőnk előtt, és a nászéjszakáig vártunk a testiséggel. 3 éve boldog, szerelmes házasok vagyunk, sem a korkülönbség, sem a szüzesség megtartása nem áll közénk. :)
2011. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!