Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Help! Az anyám rájött a...

Help! Az anyám rájött a titkomra! (? )

Figyelt kérdés
idézem:"ki volt fent ma délután?remélem védekeztek." azt hittem ott menten lehidalok,mikor ezt meghallottam.persze egyből mindent tagadtam.mit tegyek? L
2010. márc. 12. 22:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

és am mióta vagytok eggyüt??

mert ha szereted és ő is viszont szeret,szerintem elmondhatod anyudnak,mert ha ezt így elmondod akkor biztos megérti...vagyis gondolom

:)

2010. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
48%
ne tagadd le;)
2010. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
90%

Ha már egyszer lefeküdtél a barátoddal akkor gondolom meg fogod tenni máskor is. Na már most! Mi éri meg jobban? Álandóan titkolózni esetleg füllenteni vagy akár magad mögött tudni a szüleid támogatását.Legalább is a beleegyezésüket.

Te tudod, hogy mennyire lehetsz öszinte velük. Ők pedig biztosan tudják nem a gólya hozza... Csupán az a kérdéses valyon mennyie emlékeznek a saját fiatal kori érzéseikre.

Lehet, kapsz két nagy pofont ha olyanok a szüleid. Az viszont még nem a világ vége. Ellenben nekik is le kell ,hogy essen, ha már egyszer meg volt utána várhatóan lesz máskor is. Ha tetszik nekik, ha nem.


A szex (is) felelőséggel jár. Ezt meg kell értened.

2010. márc. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem eza 16 ELMULTAM válasz pont elég volt h kiderüljön h még kurv*a messzi álsz a nő fogalomhoz. am bocsi de nem tönik fel h mindenki csak olt ?! Hidd el nem a semmiért.. (megsugom neked az ilyen szövegedtöl)

Am hidd el h itt nagylányosan irsogálsz attol még nem leszel az...

2010. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
hááát legalább el tudsz vele beszélgetni a védekezésről,na meg arról hogy akkor is lehetsz terhes ha gumi nélkül beteszi de nem élvez beléd....Tudod anyukák ilyen apróságokat elmesélnek ám.Neked is jobb lesz...
2010. márc. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%

23:26 vagyok

Amúgy a "remélem védekeztek" egészen pozitív reakciónak tűnik. Nem hordott le utolsó ribancnak, csak a saját épséged érdekében rákérdezett a védekezésre.


Ha szülő lennék mindenek előtt félteném a lányomat. Inkább örülnék annak ha tudom mi van vele mint sem, hogy azt se tudjam hol van. Inkább hozza haza a pasiját így nagyobb biztonságban érezném.

A hozzád hasonló korú lányal/de fiúval is/ az aggasztana a legjobban, mennyire érett lelkileg a szexhez. Ha ez rendben akkor áldásom rá. Betiltani úgy sem tudnám. Előbb utóbb találna rá alkalmat. Ha meg nem akkor valamit biztosan eltoltam, amiért belekezdett. Viszont mindenképpen azon volnék, hogy megtanítsam a hiányosságokra.

2010. márc. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

bocs, de télleg fogyatékos vagy. ha anyád ilyen lazán kezeli, akkor minek kellett tagadni?

aztkellett volna mondanod h igen, nyugi védekezünk. majd legközelebb bemutatom.

és ennyi!!

2010. márc. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 capslock válasza:
100%
Szerintem mutasd be a barátodat anyudnak! akkor ő is megnyugodna egy kicsit.
2010. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

Szép! Hazudtál anyádnak. S kiderült a hétpecsétes titkod!

A pokol legalsó bugyrában fogsz élve elégni.

Szégyelld el magad.

Legközelebb a Ken babáddal létesíts szexuális kapcsolatot. Óvszert természetesen így is kell használni, hogy ne legyen kicsi Ken baba.

2010. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha így reagált akkor nem kell aggódni. Az írásodból az jön le, hogy nyugodtan fogadta a dolgot. Kár tagadni, nem hülye:)
2010. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!