Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor meg van, szabad használni?

Amikor meg van, szabad használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tüneteim vannak arra,hogy hüvelygombám van..

Szeretnék venni Canetsen Kombit,de most épp megvan.

:S

Azt szeretném megkérdezni,hogy miközben megvan akkor lehet kezelni?

És ha igen akkor hogyan,valamit kell máshogy csinálni?

És azt is megköszönném ha valaki meg írná mennyibe kerül a gyógyszertárakban kb a Cantesten Kombi.


Köszönöm.:)


2010. febr. 28. 19:06
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Az is igaz..
2010. febr. 28. 19:49
 12/27 anonim válasza:
én vagyok az első válaszoló...én canestennel kezeltem meg sima hüvelykúppal. ennyi : ) és elmúlt egy hét alatt :D nem tul biztato tudom de nyugi el fog mulni : )
2010. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
mennyibe kerül a canesten?
2010. febr. 28. 21:12
 14/27 anonim válasza:
Menj el nőgyógyászhoz!!Magadra legyen mindíg időd!!! vagy az egészséged nem fontos?
2010. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

én sima canesten krémet használtam mikor megvolt a havim és kijött az a sz*r is, egyébként pedig a kúp nekem kényelmetlen volt, a tabletta sokkal jobb sztem.


[link]

2010. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Mesni alatt nem lehet használni, ez benne van a tájékoztatóban is. Amit az orvos ír fel sokkal olcsóbb és hatásosabb mint ez az agyonreklámozott canesten. Amúgy rá van írva az is, hogyha először van gombád (és neked gondolom igen, azért vagy ilyen tájékozatlan) vagy egy évben több mint néggyszer, akkor ne használd, hanem menj orvoshoz.

Amúgy tényleg felesleges orvoshoz menned, ne töltsd ilyenekkel az időt, értelmesebben is el lehet azt plázázni, végülis csak hónapokig tartó fertőzést és esetleg meddőséget vagy rákot kockáztass,ezekkel meg tényleg nem kell foglalkozni....

2010. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Mesni = mensi
2010. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Canesten csak akkor hat, ha tényleg gomba. Ezt honnan tudod, ezer másnak lehet a tünete... Ha hat, akkor rögtön enyhülnek a tünetek, de max. 3 nap, annyi tabletta van. Ha nem múlik, akkor nem gomba volt. Ha pár hónapon belül megismétlődik: akkor doki, mert más kezelést igényel.


Menstruáció alatt tilos használni.

2010. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
nem tudom mennyibe kerülhet a canesten :/ patikába elmész és megtudod:D
2010. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Nem járok plázákba..


Köszi a válaszokat

2010. márc. 1. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!