Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal kb. 2 hónapja...

A barátommal kb. 2 hónapja kezdtünk el aktívan nemi életet élni. Neki és nekem is ez volt az első alkalom. Sokszor szeretkeztünk már ez idő alatt és kezdetben mindig volt orgazmusom, de mostanra, habár kellemes érzés, még sincs! Miért van ez?

Figyelt kérdés
2007. nov. 2. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Szia!Lehet h más pózban csináljátok,vagy egyszerűen nincsen hozzá hangulatod?Még van időtök gyakorolni,és ki tudjátok tapasztalni,mi is a jó a másiknak!Az nagyon fontos h ne játszd meg h mégis van orgazmusod,mert ezzel csak átvered a partnered!Remélem tudtam segíteni !
2007. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Szia, hasonló gondokkal szenvedünk mi is. legyen hosszabb az előjáték, mondd meg neki mi a gondd és akkor a szívét-lelkét beleadja, hogy jó legyen neked, és a siker garantált. de kíbánjátok meg egymást kellően.:D vagyis pár napig ne találkozzatok, vagy ne sexeljetek, és akkor a vágy a másik miránt hatalmas lessz.:D
2007. nov. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak egy kérdésem lenne, habár tudom hogy pofátlan dolog kérdésre kérdéssel válaszolni.

szereted még annyira, mint akkor?

Nekem mindig ez volt a bajom.Ha elmúl a szerelem nem kívántam a sexet sem...

2007. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!