Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés az első szex? Na...

Milyen érzés az első szex? Na és a többi?

Figyelt kérdés
17 vagyok és még nem volt nemi életem,a barátom már rég akarja de én még nem álltam készen,ezért szeretném megtudni hogy milyen érzés is?
2011. jún. 7. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Rettentő kiábrándító...
2011. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Megtudni majd akkor fogod, ha kipróbáltad.

Úgyhogy le a bugyit kislány...

2011. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
mintha szétszakadnál...
2011. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Az első biztosan fájni fog, de a második alkalom se lesz kellemesen, talán a harmadik, negyedik....pár alkalom meg már nagyon jó lesz! Imádni fogod! 16L
2011. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Úristen egy 16 éves lánynak milyen tapasztalatai vannak.. imádni fogod! Te atya ég. Én 16 évesen még csak a csókolózás örömeinél tartottam, igaz annak már 10 éve.. hova fajul a világ.
2011. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó válaszoló!


Van akinek 13évesen már megvolt neki az első.

DE akik ilyen korán szeretkeznek nem az érzés miatt csinálják ,hanem hogy hencegjenek ,hogy: "Milyen nagy fiú vagyok" Dicsekednek vele.

A lány vagy akarja ő is az előbbi miatt ,hogy nagyra bírálják a lányok ,hogy milyen vagány csajszi.

Vagy a fiú megfenyegette , megerőszakolta.

2011. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem nem fájt különösebben

nekem inkább a második volt rosszabb:D

de igen..meg kell szokni.. hát most akár hülyén hangzik akár nem.. utána tényleg könnyen lehet imádni :D

2011. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!