Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kiről tudtok aki nagyon...

Kiről tudtok aki nagyon extrém későn vesztette el a szüzességét vagy túl van a 20-on, esetleg 30-on és még mindig az?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 17:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

20-as! Mintha engem írtál volna le. Attól eltekintve, hogy én még nem voltam prostinál, de sajnos ott tartok, hogy ami késik, nem múlik.

Én mondjuk kaptam elismerő megjegyzéseket a külsőmet illetően, de így sem megy.

Sajnos túl jólelkű vagyok, amolyan apának való, ahogy sok csaj fogalmazott, de nekik a bunkó macsó kell, akit majd ők akarnak megszelídíteni. S ezt sok be is ismerte, hogy a férfi nem kedves a nőkkel. Legyen bunkó, s a nő érje el, hogy vele kedves legyen. Ez egy igazi kapcsolat alapja.

Ez van, engem ilyennek neveltek, nem tudok tapló lenni sajnos.

2015. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Szűz vagyok mert még nem mertem prostihoz menni, más nő meg nem feküdne le velem.

25F

2015. máj. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
41%

#19 Ha egy férfi átlag alatti külsővel rendelkezik, nincs esélye elveszteni a szüzességét, csak pénzért, ezért nem furcsálltam a 27 éves fiú haverodat.

A félénk barátnődet már értem, a másik azért nem talál normális fiút, mert nem is kell neki.

2015. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
23-as: Barátom külsejével nincsen semmi baj, egész jó pasinak mondanám. Ő csak nem talált még olyan lányt, akivel érdemes lenne összejönnie, de ő ezt a szüzesség elvesztése témát se ilyen görcsösen fogja fel, mint itt páran. 24L
2015. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ha így van, akkor elég rossz taktikát követ a haverod, mert egy 27 éves szűzzel egy csaj se akar összejönni. Az viszont tény, hogy a legtöbb ilyen idős szűz fiú azért szűz, mert csúnya.
2015. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


"Ha egy férfi átlag alatti külsővel rendelkezik, nincs esélye elveszteni a szüzességét." Az milyen? Definiáljátok már milyen az átlagos vagy nem átlagos külső? Nem igazán lehet egzakt módon fogalmakat meghatározni, mégis folyamatosan tesszük. Nem lehetséges az, hogy minden nőnek más az ízlésvilága és akire 2000 azt mondja borzalmasan néz ki vagy nem az esetem, annak a 2001-edik azt fogja mondani, hogy mindig rá vágyott. Sok esetben, mint ezen a helyen is le kell írni azt a közhelyet, hogy jó helyen kell lenni, jó időben. Különböző visszacsatolások érkeztek felém: markánsabb fiúkat szeretem, van aki bűn rondának tartott. Sokkal találkoztam anno, aztán a kapcsolatunk nem lépett át ezen a fázison egy idő után sem, stagnált. Így alakult, hogy 30 évesen vesztettem el a szüzességem azzal, akit szerettem. Közel két évig tartott a kapcsolatunk. Remélem ebben azért van némi biztató is. Ha most már nem jön senki, akkor sem tartom magam vesztesnek, sem lúzernek.Ha valaki ezt a címkét aggatja rám, hát tegye.

2015. máj. 10. 11:32
 27/32 A kérdező kommentje:

Szinte minden társkereső oldalra regisztráltam annak idején, de tekintettel arra, hogy mind a fiatalabb, mind az érettebbnek nevezett nők/lányok adatlapján a következők voltak feltüntetve: ambiciózus, célratörő, tudja mit akar az élettől, talpraesett, legyen saját lakása, autója és értsen mindenhez, ezért gyorsan töröltem is magam minden társkereső szolgáltatásról. Nem kellett. A szerelem rám talált. Hozzá teszem: rám talált. Soha ne keressetek semmit, hiszen lehet ott van az orrotok előtt, amit nem is realizáltok.

Tudom, sokan fogjátok majd írni, hogy ha már férfi valaki az legyen talpraesett, céltudatos, erőszakos, etc. Szerintem ma már ez nem ilyen egyértelmű. A határok a feminin és maszkulin viselkedésformák között kezdenek elmosódni. Régebben könnyebben körülhatárolható volt.

Sajnos a talpraesettség, vagányság, keménység, erőszakosság szerintem genetikailag kódolva van, nem tanulás útján sajátítjuk el. Utóbbi módon is lehet ugyan, de szerintem nem szükséges. Ne más arcot mutass az embereknek mint amilyen vagy, ne álarcot ölts, ne kövess idegen eszméket, ideológiákat. Légy önmagad mind külsőleg, mind belsőleg. Ezt hiszem és próbálok ezen a nyomvonalon haladni.

2015. máj. 10. 12:32
 28/32 A kérdező kommentje:
Ezt a más nő nem feküdne le velem dolgokat szerintem el kellene felejteni fentiek figyelembevételével.Ne vizionáljuk már előre a jövőt, mert valóban megtörténik. A negatív gondolatokat valahogy terelni kellene, egyszerűen nem kivetíteni előre a még nem ismert jövőt. Másképpen szocializálódunk és így is megtalálhatjuk a hozzánk illő társat, akivel lélektani találkozási pontok vannak. Ez szerintem kihat a szexuális interakcióra is.
2015. máj. 10. 12:48
 29/32 anonim ***** válasza:

#20 vagyok.

Én sok évíg voltam baromi pozítív aztán nem lett semmi.

Amit írtál az elnőiesedett emberkékről, én nem vagyok olyan kis ecset zselézett kis buz! aztán sokra mentem vele.

Azokat megnézem van nőjük. Céltudatosság is van. Van egy nem mai, de nagyon mutatós kis Bömim már lassan 4 éve. Pár év és egy olcsó lakást is összszedek.

Nekem vannak céljaim, csak azok nem találkoznak a nőneműekével, illetve majd ha lesz lakásom akkor már jobban...

2015. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
28 vagyok és még szűz. Sajnos minden lány szerint ronda vagyok, szóval így jártam.
2015. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!