Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kiről tudtok aki nagyon...

Kiről tudtok aki nagyon extrém későn vesztette el a szüzességét vagy túl van a 20-on, esetleg 30-on és még mindig az?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 17:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

24 voltam mikor meguntam és elmentem prostihoz.

25f

2015. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Milyen élmény volt a prosti? Aranyos lány volt?
2015. máj. 9. 17:43
 13/32 anonim ***** válasza:
Egyik fiú barátom 27 éves szűz, illetve van két 24 éves barátnőm is, akik még nem voltak pasival. 24L
2015. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Utolsó, a barátnőid vallásosak, vagy várják a herceget fehér lovon?
2015. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


A két 24 éves barátnőd nagyon félénk vagy tényleg csak várják az igazit?

2015. máj. 9. 18:00
 16/32 anonim ***** válasza:
32 éves a szomszéd férfi, és még mindig az édesanyjával járkál mindenhová, ezért szerintem még 42 évesen is szűz marad szegény.
2015. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

#11 vagyok.

Igen, normális volt a lány.

Azóta is csak prostikkal tudtam lefeküdni, de egy kivétellel mind nagyon normális volt.

( ingyen sosem jött még össze, és ahogy nézem nem is fog )

2015. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Csak azt gondolom, hogy a beszédjéből és a kinézetéből lehet következtetni arra, mivel foglalkozik. Milyen az öltözete, kinézete. Kedves volt? A másik, akinél voltál milyen véleménnyel vagy róla? Miért nem jött össze normális úton-módon?
2015. máj. 9. 21:31
 19/32 anonim ***** válasza:
14-es és a kérdező: A barátnőimet furcsálljátok a 27 éves szűz fiúhaveromat meg nem?? :) Pedig szerintem az furibb :) Egyébként egyik barátnőm nagyon félénk, nem is mer fiúkkal beszélgetni. Másik barátnőm viszont vagányabb, bulizós csajszi, ő mindig azt mondogatja, hogy nem talál normális srácot. 24L
2015. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

#11 vagyok

Ruhából nehéz lenne következtetni, mert bugyi melltartóban fogadnak :-)

Beszédböl sem, mert nem tájszóással beszínek teljesen normálisak.

Amúgy 3 nál voltam. Csak az utolsó volt rossz. Látszott rajta, hogy nagyon nincs hozzám kedve. Az is benne lehetett, hogy szombat volt, hiába volt kiírva, hogy akkor is dolgozik.

Lakásosak voltak, útszélihez sose mennék.

Átlagba 15/ óra + extránként 2-3e .

Sosem tudtam felszedni senkit. Akivel próbálkoztam azok mindíg lepattintottak, azt a minimális önbizalmamat ami volt ilyen téren már rég tönkretették. Ennyi....

A szexpartneres oldalakkal is próbálkoztam, de ahhoz nem nézek ki elég jól és kb 8 férfire jut 1 nő.

Ha elküldesz 100 levelet talán 3 válasz jön. Az is csak, hogy kösz nem.

2015. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!