Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van aki úgy vesztette el a...

Van aki úgy vesztette el a szüzességét, hogy előtte nem volt orál?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
En meg elvesziteni se tudtam..
2015. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint a legtermészetesebb módját választottam a már régmúltban elhetyélt szüzességemnek. Ágyon, este, romantikával, közös kényeztetéssel azaz orállal...stb de most nem is rólam van szó, ugye.

Amennyiben ez kérdés, szerintem megeshet.

Egy éjszaka, részeg egyéjszaka és előfordulhat hogy nem emlékszik rá az ember.

Ha így utólag visszaemlékszem, azt mondom teljesen mindegy kivel, hogyan és hol veszted el. Ráadásul azért mert minden bizonnyal nem az lesz életed legjobb kufirca, s minden bizonnyal nem is az az illető lesz életed párja.

A szüzesség elvesztése és az hogy ennek feltétlenül szerelmesen, szerelmeddel, szerelmetes körülmények között kelljen megtörténjen szerintem butaság. :)

Évekkel később már sokkal jobban értékelem a hirtelen beleugrós egyéjszakákat, és a tartós velős együttélős kapcsolatokat. De természetesen ez csak az én véleményem.

2015. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Én nem értem ezt a kérdést. Ezek szerint az a természetes, hogy előtte orál szokott lenni?
2015. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Közvetlen elötte nemvolt, de korábbi alkalommal igen.
2015. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van. Igaz, az már, vagy 20 éve volt...
2015. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát... én a számba vettem az akkori pasim szerszámát de ő nem nyalt engem, nem is ujjazott. Nagyon nedves voltam szóval hála a jó égnek nem fájt :)
2015. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!