Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a fene van velem? Miért...

Mi a fene van velem? Miért van az, hogy nem tudok lefeküdni olyannal, akibe nem vagyok szerelmes, ezért itt vagyok 25 évesen szüzen? Miért sosem abba vagyok szerelmes, aki belém az?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 16:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem 2-3 évig képzeld, de feleslegesen vagy ilyen rosszindulatú, nem igazán hinném, hogy ismernéd a részleteket, innentől kezdve nem kellene alaptalan dolgokat irogatnod. Amúgy meg ha nem a kérdésre akarsz válaszolni, akkor nem tudom minek vagy itt, gondolom unatkozol.
2015. ápr. 20. 17:29
 12/17 Interferencia ***** válasza:
A szüzesség zavar, vagy az, hogy még nem volt viszonzott szerelmed?
2015. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mindkettő, vagyis inkább amiatt izgulok, hogy ha később jönne valaki, majd elriasztja az, hogy még szűz vagyok.
2015. ápr. 20. 17:34
 14/17 Interferencia ***** válasza:
Normális férfit nem riasztja el ez a dolog.
2015. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Erről beszélek. Húzod az agyukat aztán jön ez a nem is vagyok szerelmes maszlag. Ha meg nem ismerjük a részleteket akkor miért tőlünk kérdezel. Ha meg nem tetszik a válasz, ne tedd fel a kérdést és ne duzzogjál itt. Kb 10 évet le vagy maradva mentálisan.
2015. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ki beszélt arról, hogy húzom az agyukat??? Te valamit nagyon félreértettél utolsó, a szövegértés látom nem az erősséged, úgyhogy ennyit rólad, nem érdekel, irkálhatsz, amit akarsz, részemről veled ennyi.
2015. ápr. 20. 17:53
 17/17 anonim ***** válasza:

én fiúként vagyok így.

nem áll fel míg nem érzek valami komolyat a lany irant.

es hidd el ez .. gazabb..


18/f

2015. ápr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!