Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak leakar fektetni vagy...

Csak leakar fektetni vagy esetleg szeret is?

Figyelt kérdés

1 éve jártam egy fiuval 3 honapig ,de vége lett!

Azota is elég sokat beszélűnk msnen és találkozun is néha.

Mostanába arrol beszél mindig hogy leszertne velem fekűdni!

Ö is szűz és én is!!!

Mondta hogy szombaton találkozzunk és fekűdjűnk le.

De neki van csaja!!Ezért félek hogy leakar csak fektetni mert a mostani barátnöje nem akar vele!!

Van még arra esély hogy szeressen vagy csak azt akarja??

(15éves csaj vok)


2008. aug. 28. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel bnője is van, ezért biztos h csak le akar fektetni.. ez egyáltalán nem szép dolog tőle.. sem veled sem a bnőjével szemben.. Ne menj bele ebbe a dologba én azt tanácsolom.. neked lenne rossz utána..ez a pasi egy szemét már bocsi.. Megérdemelné h a bnője is otthagyja.. sőt sztem közöld is a bnőjével h milyen egy szemét pasija van.. szóval ne feküdj le vele, inkább egy normális pasival, aki szeret téged és te is őt :)
2008. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Itt az a kérdés, h Te akarod-e.
2008. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Egész biztos,hogy csak leakar fektetni...ne menj bele,nem éri meg.Ha szereted akkor sem.15évesen semmiképp.Találsz olyan srácot,aki szeretni fog,és nem csak lefektetni akar,és jobb hogyha vársz...ez nem játék.Én nem tudom te,hogy fogod fel ezt a lefekvés dolgot,de nekem az a véleményem,hogy még korai.(én is 15vagyok,és rengeteg a jelentkező,és nem csak a sexre,de nekem nem kell egysem,és nem vagyok sem csúnya,sem olyan álszentke,ezt 100az).
2008. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy lefeküdnél vele,nem szeretne meg újra és nem valószínű,hogy a barátnőjét is ott hagyná.Azonkívül,meg milyen pasi az ilyen,aki a barátnőjét készül éppen megcsalni.Érzelmileg csak jobban belemásznál ebbe utána és neked lenne rosszabb,mert valószínűleg semmi sem változna.Ne menj ebbe bele.
2008. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!