Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első szexnél mire kell...

Az első szexnél mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
az első szexnél mire figyeljek hogy nehogy valami baja legyen a kuminak és nehogy terhes legyen barűtnőm azt em szeretném 15 évesen ... a sex et már akarom de nem csak a szexet haen m magát a barátnőmer már nem bitunk 1 más mellet ugy lenni hogy ne erre gondoljunk mind a 2 en szóval igy döntöttünk szerintem nem sietjük el .. szóval akkor mire figyeljünk ? és hogy ellkenőrizhetjük hogy a gumi nem e hibás?
2007. okt. 31. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Igazából nem lehet hogy hogy ellenőrizni:S. Mielött kiveszed a csomagból, megnézed, hogy nem e hibás,(Pl: olyanra gondolok, hogy jukas, karcos...) Ha a csomagolással minden rendben, utánna feltéped a csomagot, de inkább a szélénél nehogy a gumit meghúzd, vagy elszakisd. oké, kivetted és már a kezedben van, ovatosan kellett kivenni. megnézed a végén a kicsi csücsköt, hogy nincs e rajta sétülés, csak rá kell nézni, és láthatod ha valami baja van. CSAK UGY NYULJ A GUMIHOZ, HA NINCS A KEZEDEN SPERMA. megnézed, hogy merre kell letekerni, és a péniszed hegyére ráhejezed. amikor ez megvan szépen elkezded letekerni, de ügyelj rá, hogy te és a barátnőd se kapjon bele a körmével a gumiba, nehogy kiszakisd. teljesen a tövéig le hell tekerned és utánna jöhet a haddelhad:D

Amikor az aktus után vagytoka gumit a barátnődtől egy kicsit messzebb vedd le, mert elképzelhető, hogy fröcsköl:S. beleteszed pár papírzspibe és a kukába kidobod. ha utánna ujabb aktust szeretnétek, akkor mosakosjatok meg. persze csak kézmosás céljáből, esetlekg te "leöblitheted" a férfiasságod. de nem szükséges. Bonyolultnak hangzik, de hidd el, nem az. nem lessz zavaró, nem kell vele sokat vacakolni. SOK SIKER:D egy 17 éves lány...

2007. nov. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az előző válaszból kimaradt, hogy amikor végeztetek, minél előbb szállj ki a barátnődből, mert ha elkezdesz lankadni, akkor juthat ki a gumiból sperma, oldalt.
2007. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten úgy gondoljátok, hogy akarjátok és kívájnátok, akkor talán nem fogjátok megbánni:-)

Hogy mire kell figyelni? Hogy védekezzetek és csak olyat tegyetek, ami mindkettőtöknek tetszik és kellemes:-)

Figyeljetek egymásra, legyetek ősziték, mondjátok el, hogy mi esik jól és mi nem, mit kívántok.

2007. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz 5 hónapja h elveszítettem a szüzességem :) Amit én mondok neked,az az,hogy figyeld közben a bnőd arcát!Ha látod h fáj neki akkor lassíts!Nekem az eleje mindíg fáj,de utána már jobb.Az óvszerre meg mindíg figyelj h nem e csúszott fel!Ha a bnőd pedig álljt mond,akkor tényleg tégy úgy!Jah és meg ne ijjedj,de valószínüleg vérezni fog a bnőd!Nyugi,ez természetes! :)
2007. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha Te 15 éves vagy akkor a barátnőd hány éves??Inkább csak ismerkedjetek egymás testével, nem muszáj a lényegre térni ennyi idősen!
2007. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!