Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mire kell figyelni az első...

Mire kell figyelni az első együttlétnél?

Figyelt kérdés
Lehet gond ha a (fiu)partner 6évvel idősebb, és én még szűz vagyok?(én 16éves vagyok)
2007. nov. 25. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb, a védekezést beszéljétel meg.

Mivel szűz vagy, gondolom szép emléket szeretnél erről, így termetsétek meg a kellő feltételeket is. Szülők ne legyenek otthon, egy kis romantika, zene, gyertyafény. A többi úgy is jön magától.


17 éves voltam az elsőnél, a barátom (aki már a férjem) akkor volt 21, és nagyon szép élmény volt. A szülőket elküldtük otthonról, készített nekem vacsorát, majd halk zene szólt, és romantikusan megtörtént az első alkalom. :) Ami után gyorsan még 7-et összehoztunk. :))))

2007. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindez persze nem lehetetlen, de azért ritka. Általában úgysem úgy történik, ahogy az ember elképzeli.

A szülők sem gond, ha nem nyitnak rátok, nálunk is otthon voltak.

fElkészülni lélekben kell, a kröítés már csak rajtatok múlik. EGy jó fürdő, vagy vacsi segít ellazulni, meg hangulatot teremteni, de nem ettől lesz igazán jó.

A korkülönbség nem számít, védekezzetek és szeressétek egymást.-)

2007. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!