Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 15 eves lany eleg fejlett...

Egy 15 eves lany eleg fejlett testilag ahoz, hogy elveszitse a szuzesseget?

Figyelt kérdés

Azert kerdem, mert sok olyat lattam ahol azt valaszoltak, hogy 15 ev alatt, meg nem eleg fejlett ehez egy lany, de 15 evesen mar elveszitheti, ha megvannak a megfelelo korulmenyek meg minden.

Koszonom a valaszokat elore is.


2015. ápr. 5. 17:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Csak én most sem érzem érzem úgy, hogy ezt az egészet megbántam volna, vagy meg kellett volna bánnom. Nem lettem volna lelkileg és érett akkor most biztos rosszul érezném magam és mondanám, hogy igen, elrontottam. De mivel nem, ettől én nagyon boldog vagyok.


" Mindenki azt hiszi, hogy 15 évesen ő már olyan érett, mint egy huszonéves és azért teszik azt, amit."


Ez nem így van. Senki se mondta, hogy érettebbnek éreztem volna magam egy huszonévesnél. Egyszerűen csak amit most nekem tudnom kellett, amennyire érettnek kellett lennem a dolgokhoz 15 évesen, az megadatott nekem. Most is fiatal vagyok és ennek örülök is

(ettől függetlenül vannak olyanok akik még huszonévesen is eléggé ostobák a korhoz képest, de ez megint más).


"nem verem a mellem, hogy ó, én igen is mindent tudtam, mert nem tudtam. És én ezt el merem ismerni. "

Igen mert valószínű, hogy csalódtál, vagy valami rosszat okozott neked és rájöttél, hogy nem tudsz még mindent.


Mondom én sem tudhatok most mindent, de a boldogsághoz a szerelmemmel elegendő ismerettel, tudással és sok már emberi erénnyel rendelkezem, ahogy ő is.

Nagyszerű ember és számomra nála nincs jobb. És az elsőt a barát is nagyban befolyásolja, hogy ő hogy áll hozzá a dolgokhoz. Hiába szellemileg is felkészült egy lány, ha a barátja nem úgy bánik vele.

Tehát ez is lehet probléma.


"nem elég a szerelem, meg az, hogy fejlett testileg"


Persze, hogy nem elég, de nem is mondtam, hogy nekem csak ennyim volt. Emellett még rengeteg minden megalapozta az egészet.

Hónapokon át tartó egymás testi, mélyebb szellemi megismerése, petting, a másik kiismerése és teljes mértékben ráhangolódás a nem megtervezett, hanem spontán jövő első alkalomra.


Ez is probléma lehet, ha csak úgy valaki egyből ágynak esik, legyen bármilyen felkészült.


Tehát az első megalapozása rengeteg mindennel jár és ezeket nem is részletezem, mert sokáig itt ülhetnék, ha mindent szépen elmagyaráznék.


Kérlek ne szólj le, mert én tudom, hogy mivel voltam tisztában akkor és mivel most és még mennyi mindent tudok majd tanulni az élettől, ezt értsd meg. Ez általánosságban már témára is vonatkozik.

Hiába jöttél rá, hogy mennyi mindent nem tudtál, amit én tudtam akkor az engem boldoggá tett és most sem sokat változott, csak a szeretkezés körüli bizonyos élettapasztalatokból fejlődöm...


Ha te ezt átlátod és megérted, annak örülnék. Az meg igaz, hogy ÁLTALÁNOSSÁGBAN ilyenkor még nem fejlett egy ember és meg kell teremtenie egy hosszan tartó alapot mind a kapcsolatra mind pedig az első együttlétre, ami megint csak egy alap a továbbiakra, "és így épül fel az élet".

:)

2015. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Amúgy meg azokhoz mit szólsz akik 12-13 évesen elveszítik?

Megbotránkoztató és helytelen.


Már 19 vagyok, a barátom 21 és kb 1 hónap választott el a 16-tól mikor megtörtént, úgyhogy ha kicsit várok már 16 lettem volna, de ez semmihez sem tett volna hozzá.

2015. aug. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Fuj😝pont vacsora közbe néztem egy gyk-t bár ha anya főztjét "túlélem" akkor ez semmi amúgy 14 éves vagyok és eszembe sincs b*szni szerintem még neked se kéne inkább tanulhatnál mivel nemsokárra "továbbmész" most hogy bekerültem egy hatosztályosba hugyozni is elfelejtettem ideiglenesen te is más élvezetek után nézhetnél pl. Én minden napot 2 tábla csokival kezdek
2017. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!